Informace pro rodiče

13.08.2022 jídelníček od 15.8.2022

Co nás čeká dobrého ? Máte se nač těšit ...
od 15.08. 2022 až 19.08. 2022
 

29.06.2022 Vážení rodiče,

děkujeme za příjemnou spolupráci ve školním roce 2021/22. Přejeme Vám krásné léto plné báječných zážitků, pohody a dětských úsměvů.
kolektiv MŠ Zvoneček :-)
 

11.06.2022 Označení alergenů na jídelním lístku

Potravinové alergeny podle směrnice 1169/EU
 

10.06.2022 Zvláštní zápis dětí

z válkou postižené Ukrajiny proběhne dne 15. 5. 2022 v době 8 - 12 hod a 13 - 15 hod v ředitelně MŠ. S sebou je nutné donést podepsanou žádost, identifikační doklady dítěte i zákonného zástupce, průkaz zdravotní pojišťovny a potvrzení praktického lékaře o řádném očkování.
 

15.03.2022 Prázdninová náhradní MŠ

Přijímání žádostí o umístění dětí v naší mateřské škole v době letních prázdnin 2022 je ukončeno. Kapacitu volných míst, keré máme k dispozici pro děti pracujících rodičů v době uzavření jejich kmenové školky, máme již 100% naplněnou.
Děkujeme za pochopení.
 
Více
Červen u Žabiček
01.07.2022

Červen u Žabiček

Poslední měsíc jsme si společně pořádně užili! Tento měsíc byl nabitý všemožnými akcemi, ale i spoustou zábavy u nás na třídě. Povídali jsme si o pohádkách, o letních sportech, o indiánech a o tom, že nás naši předškoláci opouštějí a stávají se z nich velcí školáci.
Fotky
Prohlídka centra města - Žabičky
30.06.2022

Prohlídka centra města - Žabičky

Ve středu 29. 6. jsme se společně vydali na výlet ke Střížovické studánce. Kvůli špatnému počasí jsme změnili plán a prošli jsme se v centru našeho města. Ukazovali a povídali jsme si o tom, co hezkého tu můžeme navštívit. Dokonce jsme mohli nahlédnout do muzea a podívat se na jelena, který byl celý z mýdla. I přes změnu plánu a nepříznivého počasí jsem si výlet moc užili.
Fotky
Červen u Krtečků
30.06.2022

Červen u Krtečků

Červen byl plný krásných akcí. Začal Dnem dětí, pokračoval výpravou na dopravní hřiště, na Erbenovu vyhlídku i stezku skřítka Hrobčíka. Navštívila nás dvě divadýlka i skákací hrad ... a co ty dny mezi tím? To jsme si povídali o České republice, o dopravních prostředcích a o pohádkách. Vyráběli jsme, malovali, poznávali mnoho nového... a když přišla horka, chodili jsme se chladit do mlhoviště.
Fotky
Konec června u Motýlků
29.06.2022

Konec června u Motýlků

V druhé polovině června jsme se snažili navodit letní atmosféru propojenou s prázdninami hlavně prožitkovým učením, který si děti vyzkoušely i samy na sobě a to otužováním a hrátkami s vodou. Vytvořily mořskou koláž, lodičky na vodě, lámaly si hlavičky nad mořském sudoku a vlnily se na skákacím hradě. přednost jsme dali hlavně pohybu a pokusům venku. Nahlédněte prosím do naší rozlučkové mořské galerie.
Fotky