Informace pro rodiče

27.11.2022 Vážení rodiče,

i v tomto týdnu od 28. 11. 2022 pokračují práce na výměně nákladního výtahu. Všechny děti se shází na svých třídách. Berušky obědvají na Krtečcích, Žabičky na Motýlcích. Odpočívá každá třída ve své herničce. Kroužek AJ s Cookiem na pavilonu Berušek bohužel tento týden z provozních důvodů rušíme. Děkujeme za pochopení.
Krásný den :-)
 

19.11.2022 Výměna nákladnáho výtahu

V úterý 22. 11. 2022 budou zahájeny práce na výmeně nákladního výtahu v kuchyňkách třídy Berušek a Žabiček. Podrobnosti k provozním změnám naleznete po rozkliknutí....
 

11.11.2022 Vánoční uzavření MŠ

V souladu se zákonem č. 561/2004 Sb., školním zákonem, v platném znění, MŠ Zvoneček plánuje přerušení provozu v době vánočních prázdnin od 23. 12. do 30. 12. 2022. Přerušení provozu máme již schváleno zřizovatelem..
 

01.11.2022 Ozdravný pobyt

s lyžováním v Mikulově se bohužel pro nízký zájem vlivem zvýšené ceny za pobyt a jízdné ruší.
 

11.06.2022 Označení alergenů na jídelním lístku

Potravinové alergeny podle směrnice 1169/EU
 
Více
Listopad u Žabiček
01.12.2022

Listopad u Žabiček

V listopadu jsme si hodně povídali o našich pocitech. S emocemi nás seznámila pohádková knížka Ferda a jeho mouchy, kde malé mušky (emušky) znázorňují různé emoce jako je strach, důvěra, závist, vztek a spoustu dalších. Na toto téma jsme navázali povídáním o rodině, se kterou emoce úzce souvisí. K těmto tématům se velmi hodilo prožitkové učení, které si děti velmi oblíbily.
Fotky
Listopad u Krtečků
30.11.2022

Listopad u Krtečků

V měsíci listopadu jsme společně zažili spoustu zábavy. Z keramiky jsme si vytvořili čerta, andílka a vánoční stromeček. V prožitkovém učení jsme vytvářeli zimní vločky a čertíky pomocí různých předmětů. Společně jsme si zahráli spoustu pohybových her a naučili jsme se básničky pro čerta Mikuláše a anděla. Krtečci se moc těší, co nového nám přinese měsíc prosinec.
Fotky
Domácí mazlíčci a ptáčci u Motýlků
29.11.2022

Domácí mazlíčci a ptáčci u Motýlků

V posledních dvou týdnech jsme se věnovali domácím mazlíčkům a ptáčkům, kteří u nás zůstávají na zimu. Nezapomněli jsme ani na první advent, a tak jsme s dětmi krátkou prožitkovou chvilkou vytvořili první svíčku. V týdnech jsme zpívali známé písničky : Kočka leze dírou, Sněží sněží, Vrabec v zimě apod. Ze zrníček pro ptáčky děti vyrobily "bábovky", které jsme poté rozvěsili na Motýlkovské zahrádce. Procvičily jsme si jemnou motoriku přebíráním zrníček, semínek, kresbou, malbou a trháním papíru, ale také si zacvičili v tělocvičně. Děkujeme rodičům a dětem, za donesení krmiva pro ptáčky a do útulku pro pejsky a kočičky.
Fotky
Vánoční ozdoby do ústecké ZOO
29.11.2022

Vánoční ozdoby do ústecké ZOO

Všechny třídy v MŠ se podílely na vyrábění ozdob na vánoční stromeček v ZOO. Výrobky byly zavěšeny v neděli 27.11. v ústecké ZOO. S dětmi tak můžete ZOO navštívit nejen pro zvířátka.
Fotky