Informace pro rodiče

27.05.2023 jídelníček od 29.5 2023

Co nás čeká dobrého ? Máte se nač těšit......
od 29.05. 2023 do 02.06. 2023
 

03.04.2023 Informační časopis Zvoneček

pro rodiče o plánovaných akcích v období duben - červen 2023 ......
 

15.03.2023 Ukončení přijímání žádostí na léto

Kapacita míst pro děti z okolních mateřských škol v rámci letního náhradního provozu mateřské školy je již naplněná. Děkujeme za pochopení.
 

13.03.2023 Zápis - Rádi byste nahlédli do tříd?

Ve dnech přijímání žádostí, 10. 5. a 11. 5. 2023, můžete navštívit všechny naše třídy. Samozřejmě i se svou ratolestí. Pokud máte zájem o návštěvu před zápsiem, stačí si telefonicky domluvit termín na tel. čísle 602 426 864. Paní učitelky Vám ochotně zodpoví všechny Vaše otázky. Na viděnou :-).
 

24.01.2023 Zápis do mateřské školy

Zápis nových dětí pro školní rok 2023/24 se koná ve dnech 10. 5. a 11. 5. 2023. Podrobnosti o organizaci zápisu a vygenerování Žádosti o přijetí dítěte naleznete v sekci Aktuálně - Úřední deska.
 
Více
Jak jezdí Motýlci...
30.05.2023

Jak jezdí Motýlci...

V tomto týdnu jsme se věnovali dopravě a dopravním prostředkům, jelikož děti často jezdí na podobné akce a výlety. Připomněli jsme si také pravidla v dopravních prostředcích a jak se máme chovat na přechodu. Prožitkovým učením jsme vytvořili semafor, společně jsme nakreslili a vybarvili kruhový objezd a nalepili vhodné dopravní prostředky. Také jsme experimentovali s houbičkou na nádobí a korkem od láhve. Oslavili jsme dvoje narozeniny a hlavně krásné počasí, neboť nejlépe se o dopravě učíme právě venku.
Fotky
Besídka pro beruškové maminky
30.05.2023

Besídka pro beruškové maminky

Odpoledne 18. 4. 2023 jsme se sešli s našimi rodiči v herničce, abychom společně oslavili svátek matek. Děti připravily vstupenky, přivítaly rodiče a s velkou chutí se pustily do pohádky O koťátku, které zapomnělo mňoukat. Poté provedly publikum téměř celým kalendářním rokem v podobě písní, básní a tanečků. Na závěr popřály maminkám vše nejlepší, předaly přáníčka s dárečkem a pohostily se perníkovým srdcem. Děkujeme za hojnou účast a drobné za vstup, za které si děti koupily zmrzlinky :-) .....
Fotky
Maminky slaví svátek u Motýlků
29.05.2023

Maminky slaví svátek u Motýlků

V týdnu jsme si zacvičili, tvořili, ale hlavně nacvičovali pásmo na besídku pro maminky, ale i přesto jsme zvládli něco vyrobit a hlavně zasadit. Besídka se povedla, panovala krásná příjemná atmosféra a odpoledne se vydařilo. Maminkám se wellness líbilo a i občerstvení mělo velký úspěch.
Fotky
Žabičky u Poříční policie
29.05.2023

Žabičky u Poříční policie

V pondělí 29.5. jsme se vypravili městskou hromadnou dopravou do Brné. Prošli jsme se podél Labe a došli až k policejnímu přístavu. Tam už nás čekal příslušník Poříční policie, který nám představil toto zajímavé povolání. Dozvěděli jsme se mnoho informací o náplni jejich práce, vybavení člunu a potápění. Na závěr jsme mohli nastoupit na jejich člun s majáčkem a sednout si na chvilku i ke kormidlu. :-)
Fotky