UZAVŘENÍ MŠ

s platností od 16. 3. 2020 .... podrobné info...

Vážení rodiče,

právě jsem obdržela Výpis z usnesení Rady města ÚL ze dne 13. 3. 2020 (naleznete v sekci "Úřední deska"), ze kterého vyplývá, že Rada města souhlasí s doporučením Krizového štábu Ústí nad Labem ze dne 13. 3. 2020, uzavřít veškeré mateřské školy zřizované městem Ústí nad Labem s platností od 16. 3. 2020 s výjimkou MŠ Větrná, která bude v provozu výlučně pro děti zaměstnanců Krajské zdravotní, a. s. a Zdravotní záchranné služby ÚK, p. o.

Prosím rodiče, kteří jsou zaměstnanci Krajské zdravotní, a. s. a Zdravotní záchranné služby ÚK, p. o., aby mne kontaktovali. Předám jim informace k provozu MŠ Větrná a paní ředitelce zašlu potřebnou dokumentaci Vašeho dítěte. Děkuji.

Věřím, že všechna preventivní opatření,  která na nás doléhají, mají smysl a pomohou nám ve zdraví překonat toto náročné období.

S pozdravem a přáním pevného zdraví Zuzana Štochlová.