Fotečky z distanční školičky- březen

Perex image
Moc děkujeme rodičům za zaslané fotografie a dětem za vzkazy na plotě, které každý den přibývají. Vstupte do fotogalerie a potěšte se s námi z obrázků a výrobků, které děti vytvořily.

Ahoj motýlci,

konečně nám začíná pořádně sluníčko hřát, tak jako to od Danečka. To je asi tím, že Baruška se setřičkou vyrobily nádhernou Moranu a nejspíš ji hodily někam do potoka a zimu tak zahnaly pryč. K jaru samozřejmě patří probouzení kytiček a někteří z Vás už zaseli vlastní rostlinky. Podívejte, Hynečkovi vyrostla jarní travička a Lucince už rajčátka krásně vykukují z hlíny. A aby bylo rostlinkám dobře, mají v přírodě kamarády včeličky, motýlky a broučky... no přesně takové, jako vyrobila Zuzanka s její sestřičkou. Máme radost, že jste tvůrčí, Kryštůfek má doma pro auta izolepový most a Ondrášek postavil celou sadu dopravních prostředků. Kájovo červené autíčko dojelo až k semaforu, tam ale muselo zastavit, protože na něm svítila červená. Trpělivě počkalo na zelenou a tradá dál.  Kristýnka už se připravuje na Velikonoce a vytvořila krásného beránka. Také mamince pomáhá v kuchyni a ještě stíhá trénovat na soutěž v aerobiku. Budeme držet palce! :-) Jsme rády, že tak pilně tvoříte a těšíme se na Vaše další díla. Brzy na viděnou

*Jsme rády, že posíláte fotečky i od našeho vzkazového plůtku. Děkujeme Lucince za krásné modré srdíčko a Kubíčkovi za rozšíření o jazykový koutek... Cookie mu vzkazuje, že mu přeje "Happy Easter" :-)

Vašim obrázkům to na plotě moc sluší... Zuzančině motýlkům, Tulipánu od Dorotky, Kájovo domečku, Ondráškovo čtyřlístku, který nám všem přináší štěstí, i všem dalším. Je krásné, že teď obrázky těší každého, kdo jde okolo.

* Jaro je nádherné, u Káji už také bzučí včelka a brouček. Hned jim přichystal i malované kytičky, aby se jim u něj líbilo. A je vidět, že Velikonoce se kvapem blíží. Daneček se sestřičkou už mají ozdobená okénka i parapet.