Fotečky z distanční školičky- duben

Perex image
Začal nám duben... bohužel opět v dálkové formě. Těšíme se na fotečky vašich velikonočních výrobků i jarních aranží. První už najdete v naší galerii...

Děkujeme moc za první dubnové fotečky, Elenka už má vajíčka na pondělí připravená a kromě vajíček maluje i krásné kamínky, které nám nechává u našeho vzkazového plůtku... na nás tam žádný nepočkal, tak by nás zajímalo, kdo měl to štěstí a našel je :-) Hyneček využil jarního počasí a věnoval se sportu. Kromě skákání na trampolíně pilně trénuje lukostřelbu. Nezapomněl ale ani na velikonoční přípravy. Také Lucinka už má doma jarní výzdobu. Nádhera.  

PŘEJEME VÁM VŠEM KRÁSNÉ VELIKONOCE   

*Na brance máme čerstvě vyklubaná kuřátka... Ta jsou roztomiláááá. Děkujeme Maxíku. Obdivovaly je i Evička a Terezka, které se také stavily u plůtku a poslaly fotečky. Evička ještě vymalovala kytičku i plný hrnec zeleniny a Terezka, ta zdokonalovala své řidičské umění nejen v autě, ale i na kole.

*Lenička s Danečkem ozdobili spoustu kraslic. Všiměte si, jak udělali z korálků bodlinky malého ježečka. Od Danečka nám dorazily i fotečky z výroby žížalkové záložky do knížky. Děkujeme.

*Vajíčka maloval i Kája, ten jeho držák na malování vajíček si příští rok rozhodně pořídím, super.

*Pozdrav z Velikonoc přišel od Kryštůfka... Se sestřičkou museli nejdříve pilně plnit úkoly, aby získali nápovědu a mapu, která je mohla dovést k pokladu. Jůůůů a oni to dokázali. A určitě si to moc užili.

*Další pozdrav od plůtku přišel od Vojtíška, to je príma.