Akce na LEDEN 2023☺

Na co se můžeme těšit v Lednu?

* Ve čtvrtek 12. 1. 2023 v 9.00 hod nás navštíví divadlo Krabice Teplice s pohádkou „Kde je ten ježek? “, která vypráví příběh o Ježkovi s velkým úkolem. Uhlídá ježek Ludvík malého brášku? Za hudebního doprovodu, výpravných kulis se určitě dozvíme více. Cena za představení: 60 Kč.

V úterý 17. 1. 2023 od 10. 00 hod proběhne pro Předškoláky preventivní program Zdravý úsměv, který se zaměřuje na edukaci dětí mateřských škol v problematice dentální hygieny. Cílem je naučit děti správným návykům dentální hygieny a výživy a apelovat na důležitost prevence. Na realizaci se podílejí studenti oboru diplomovaná dentální hygienistka Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy zdravotnické v Ústí nad Labem.

S sebou: zubní kartáček