Akce na měsíc BŘEZEN☺

Na co se můžeme těšit v Březnu?

* Masopustní veselí si užijeme v týdnu od 28. 2. do 4. 3. Týdenní projekt vyvrcholí ve čtvrtek 3. 3. v dopoledních hodinách Masopustním karnevalem, kdy Vás opět poprosíme o přípravu masopustní masky děti (kuchaře, policisty, babky, nevěsty a ženichy, šašky, medvědy apod.).

* Ve středu 2. 3. v 9.00 hod přijede do MŠ kouzelní Reno. Prioritou kouzelníka Rena je především děti pobavit a rozesmát, poutavá i dojemná hudba, s kouzly všeobecné magie přizpůsobené věku dětí, které je zakončeno velmi efektním objevením živých zvířátek a ty si mohou děti po programu prohlédnout popř. pohladit a také se naučí jedno jednoduché kouzlo na rozloučenou. Pro Motýlky a Krtečky cca od 10. 00 hod. Cena programu: 60 Kč.

* V týdnu od 7. 3. do 11. 3. se rozloučíme s „Paní zimou“. Čeká nás tradiční projekt vynášení Morany a její pouštění po vodě Klíšského potoka ve Skoroticích.

* V úterý  8.3.  Beseda SMÍŠ X NESMÍŠ - od 10.00 hodin se zástupcem Městské policie s tématem dopravní výchovy. Akce pro PŘEDŠKOLÁKY-MP ZRUŠENO

* V týdnu od 14. 3. do 18. 3. přivítáme jaro a ve čtvrtek 17. 3. v 15.30 hod ve spolupráci s rodiči odemkneme školní přírodní zahradu s „Kvítkovou vílou“. Uklidíme zahrádku po zimě, upravíme záhonky, překontrolujeme vysazené stromky a keře, urovnáme a doplníme hmatový chodník a připravíme zahradu na dětské radovánky a zážitky. Podrobné informace naleznete na nástěnce v šatničce☺

*Ve středu 23. 3. v 9. 00 hod k nám do školky zavítá divadlo Matýsek s pohádkou „Šnek“. Příběh šneka Bedřicha, autorská činoherně loutková pohádka s písničkami, jejímž hlavním hrdinou je šnek Bedřich zalezlý ve své ulitě. Pomohou šnekovi přátelé, mravenec, beruška a muška nebo nakonec sám šnek pochopí, že je mnohem lepší být s druhými kamarád? To se dozvíme v pohádce…Cena za představení 50 Kč.