Akce na měsíc KVĚTEN☺

V úterý 7. 5. v 9. 00 hod navštíví předškoláci dopravní hřiště Městské policie a seznámí se prakticky s pravidly silničního provozu a povinnostmi chodců. Výuka probíhá venku na dětském dopravním hřišti. Děti by měly mít vhodné oblečení, obuv, cyklistickou helmu, batůžek a uzavíratelné pití.V MŠ v tento den do 7.30 hod.

Děkujeme.

V úterý 14. 5. v 8. 30 hod nás navštíví loutkové divadlo manželů Antošových s pohádkou „O princezně Rozmařilce“. Cena za představení činí 50,- Kč.

Ve čtvrtek 16. 5. od 9. 45 hod se můžeme těšit na výcvik dravců na hřišti ZŠ Vojnovičova. Výukový program s ukázkami dravých ptáků při lovu na pohyblivé makety od společnosti Zayferus. Děti budou v kontaktu s dravci a sovami. Cena programu činí 60,-Kč.

V úterý 21. 5. od 8. 30 hod se budou děti fotografovat. Společná fotografie a portrét Vašeho dítěte Cena: 60,- Kč a skupinky Cena: 20,-Kč.

Ve středu 29. 5. v 9.00 hod pojedeme na zámek Velké Březno, kde si děti prohlédnou půvabný interiér zámku s výukovým programem „ Na návštěvě u princezny“, který je uzpůsoben dětem předškolního věku. Děti budou potřebovat vhodné oblečení a obuv dle počasí, batůžek malou mlsku, uzavíratelné pití, svačinu povezeme z MŠ. Cena za výlet činí 110 Kč (vstupné 30 Kč + doprava). V MŠ v tento den do 7.45 hod.

V týdnu od 27. 5. do 31. 5. posílíme naší fyzičku a zdokonalíme své sportovní dovednosti. Společně budeme trénovat na pátek 31. 5. na Baby olympiádu, která se uskuteční v od 9.30 hod na školní zahradě. Navštíví nás také děti z Mateřské školy Dráček Povrly. Setkáním jednotlivých tříd oslavíme také Mezinárodní den dětí. Přivítáme pomoc rodičů jako fanoušků, rozhodčích a zapisovatelů. Pokud máte možnost, velmi nám pomůže donáška zdravých odměn, drobných dárečků či reklamních předmětů. Děkujeme.