Akce na měsíc Prosinec ♥

Akce v předvánočním čase

*V týdnu od 5. 12. - 9. 12. se těšíme na Čertovský týden s karnevalem. V pondělí 5. 12. 2022 od 8.30 hod nás navštíví čertík Legrácka s pohádkou, kozou Jůlinkou a Mikuláš s nadílkou. Pořad paní Kománkové z farmičky PidiMidi proběhne na každé třídě zvlášť. Osvědčený program cca na 45 min zaměřený na odbourávání strachu z čerta bude zahájen karnevalem, proto Vás žádáme o přípravu masek (čertovské, mikulášské, andělské). Cena: 50 Kč.

*Ve čtvrtek 8. 12. od 8. 30 hod proběhne v naší MŠ tematický Dopoledne s Mikulášem pohybově výtvarný program, který si pro nás připravily studentky SOŠ Severočeská.

*Vážení rodiče, v rámci Světového dne laskavosti (13. 11.) jsme se rozhodli již druhým rokem pomáhat zvířátkům z našeho Ústeckého útulku připravit se na tuhou zimu. Mnohokrát děkujeme, že jste se společně s námi zapojili♥

V PÁTEK 9. 12. v 9. 30 HOD POVEZEME SBÍRKU PRO ZVÍŘÁTKA V NOUZI  DO CENTRA V LUKÁCH.

Děti v tento den přiveďte do 8. 00 hod

*V pondělí 19. 12. v 9. 30 hod navštívíme kinosál Základní školy Vojnovičova, kde nás čeká vánoční představení žáků 6. ročníku.

*V úterý 20. 12. v 9. 00 hod k nám do mateřské školy zavítá divadlo Na Klice s pohádkou „O zlatém prasátku“. Vyrazit na běžky o Štědrém dni vypadá jako dobré dobrodružství a člověku před večeří alespoň vyhládne. Ovšem špatně namazaná skluznice a bloudění nevěstí nic dobrého. Avšak zázraky se dějí, písně zpívají a koledy pějí... Cena představení: 60 Kč.

* Ve středu 21. 12. v dopoledních hodinách proběhne na třídě u Krtečků již tradiční  obdarování dárečky mezi kamarády.  Prosíme o přípravu 1 podepsaného drobného dárečku (od koho pro koho) a 1 bez jména, aby se na nikoho nezapomnělo a všechny děti byly spokojené. I maličkost potěší☺

Na tento den, mohou děti donést malé množství cukrovíčka.☺

Už se moc těšíme, jak si zahrajeme na Vánoce s překvapením od Ježíška ♥