Akce na měsíc ŘÍJEN☺

* Ve středu 7. 10. 2020 v 9.00 hod se těšíme na výchovně vzdělávací pořad s názvem „Psí život“. Děti se seznámí s životem psa plemene Husky, prohlédnou si psí spřežení, nebude chybět praktická ukázka. V případě příznivého počasí se akce uskuteční na školní zahradě. Setkání proběhne na dvě skupiny, dle pavilonu. Cena pořadu činí 60 Kč.

*V pátek 23. 10. k nám do MŠ přijede divadlo Na klice s pohádkou „Co se děje v lese“.

Pohádka o koze, která se cestou lesem dostane do pytlácké pasti. Z té jí pomůže jelen a to není vše, tady pohádka teprve začíná…Pohádka je doprovázená hrou na kytaru a housle.

Začínáme v 9. 00 hod a v 10. 00 hod. Cena za představení 50 Kč. ZRUŠENO

* V úterý 13. 10. v 8.00 hod nažehlete košilky a načešte holčičky, přijede pan fotograf ze společnosti Photodienst Brno. Fotografie s vánoční tématikou začneme fotit v 8.00 hod na třídě Berušek. Bližší informace naleznete na nástěnce v šatně a na webu MŠ. PŘESUNUTO NA 1.12. 2020