Akce na Říjen

NA CO SE TĚŠÍME V MĚSÍCI ŘÍJNU

* V průběhu měsíce října můžete pomoci lesní zvěři sběrem kaštanů a žaludů, které předáme myslivcům. Přepravky naleznete ve vstupních chodbách MŠ.

* V úterý 4. 10. 2022 se těšíme na výchovně zábavný program s ukázkou výcviku australského ovčáka přímo v mateřské škole. Třída Krtečků a Motýlků cca od  9. 30 hod. Představení zahájí pan kynolog rozhovorem o tom, že pejsek není hračka. Poté nám psí kamarád Maxmilian Barney III předvede svou psí show za doprovodu hudby. Cena představení: 40 Kč.

* Ve čtvrtek 6. 10. v 10. 00 hod navštíví naší MŠ zástupce Městské policie Ústí nad Labem s besedou  „Smíš x nesmíš“ o prevenci kriminality spojenou s ukázkami výstroje a výzbroje městské policie. Akce je určena pro děti v posledním roce docházky do MŠ = naše předškoláky.

* V týdnu od 10. 10. do 14. 10. 2022 se zaměříme na podzimní aktivity spojené s přípravou přírodní školní zahrady na období zimního spánku. Pravděpodobně ve čtvrtek 13. 10.  proběhne v rámci projektu Přírodní zahrada Zvoneček akce „Zamykání zahrady se skřítkem Šípkem“. Akce se uskuteční v dopoledních hodinách ve spolupráci s rodiči, kterým to okolnosti dovolí. Podrobné informace k akci nalezte včas na nástěnkách jednotlivých tříd a webu MŠ.

* V pátek 14. 10. 2022 v 10. 30 hod k nám zavítá Divadlo KK s klasickou pohádkou Smolíček. Cena představení: 70 Kč.