Co nás čeká v ŘÍJNU?

* V průběhu měsíce října pomůžeme lesní zvěři sběrem kaštanů a žaludů. Přepravky najdete ve vstupních chodbách MŠ.

* Ve středu 2. 10. v 8.30 hod k nám zavítá divadlo KK s pohádkou „O pejskovi a kočičce“. Cena: 45 Kč.

* V úterý 8. 10. od 9.00 - 11.00 hod „Záchranáři a sanitka“ zdravotně preventivní akce s ukázkou sanitky a prezentací činnosti záchranářů. Program je určen pro PŘEDŠKOLÁKY akce proběhne na školní zahradě a je zdarma.

* Ve středu 9. 10. na 9.30 hod pojedou PŘEDŠKOLÁCI ze třídy Žabiček a Berušek do učebny na dopravním hřišti v Krásném Březně. Děti čeká program Smíš x nesmíš  prevence kriminality a dopravní výchovy. Na tento program pojedou také předškoláci ze třídy Krtečků a Motýlků ve čtvrtek 10. 10. na 9.30 hod.

* Ve středu 16. 10. v 8.00 hod nažehlete košilky a načešte holčičky, protože přijede pan fotograf ze společnosti Photodienst Brno. Fotografie s vánoční tématikou. Začínáme v 8.00 hod na třídě Berušek. Bližší informace naleznete na nástěnce v šatně či na webu MŠ.

* Ve čtvrtek 17. 10. od 8.30 hod Krtečci a Motýlci se zúčastní programu „Les a jeho obyvatelé“. Děti se seznámí se základním rozdělením stromů pomocí rekvizit a obrázků, následně si děti popovídají a poslechnou zvuky zvířat, které můžeme v našem lese potkat a jak se zachovat. Děti si budou moci osahat a prohlédnout reálné rekvizity (kůže zvířat, čelisti, zuby, rohy, makety zvířat apod.). Cena programu: 50 Kč.