Na co se můžeme těšit v LISTOPADU?

* V týdnu od 4. 11. – 8. 11. nás čeká dopolední „Halloweenské veselí“. Prosíme rodiče o donášku nazdobených dýní  z domova a přípravu vhodné strašidlácké masky (duch z prostěradla, netopýr, čarodějnice, kočka, dýně). Součástí tohoto týdne proběhne ve čtvrtek 7. 11. karneval a pohybové atrakce na jednotlivých třídách.

* V pátek 15. 11. od 9.00 – 9. 45 hod Vědecká show. Program proběhne v naší MŠ a je určený pro PŘEDŠKOLÁKY. Jedná se o vědecký program v rámci projektu IKAP s ukázkami nejen chemických pokusů. Akce je zdarma.

* V pondělí 25. 11. od 9.00 hod navštívíme Národní dům v Ústí nad Labem, kde děti čeká představení pana J. Krejčíka „Škola hrou na druhou“ se špetkou ponaučení, ždibec moudrosti, hrstkou písniček a kopec legrace. Cena: 50 Kč. Svačinu vezeme z MŠ, batůžek děti nepotřebují.Vhodné společenské oblečení a obuv. Sraz v MŠ v tento den do 7.30 hod.