Na co můžeme těšit v LEDNU?

* V úterý 11. 1. 2022 v 9.00 hod. nás navštíví divadlo Na Klice s pohádkou „Co se nese v lese“, která vypráví příběh o zlé koze, která se při toulání lesem dostane do pytlácké pasti….. Pohádka prokládaná písničkami, hrou na kytaru a housle. V 9.00 hod. pro třídu Žabiček a Berušek, v 10.00 hod pro třídu Motýlků a Krtečků. Cena za představení: 60 Kč.

* I letos pořádáme odpolední keramickou dílnu pro rodiče s dětmi „Čarování s hlínou“ s p. uč. Janičkou Vrkočovou. První část proběhne ve čtvrtek 13. 1. 2022 od 17. 00 hod cca do 18.30 hod. Druhá část ve čtvrtek 20. 1. 2022 od 17.00 hod. Výrobky si po vypálení a naglazování odnesete domů. Sledujte prosím nástěnky, kde najdete formulář pro zapsání a podrobnější informace o celé akci. Samozřejmě musíme respektovat platná hygienická opatření.