Na co se můžeme těšit v PROSINCI?

Mikulášská nadílka s karnevalem

V týdnu od 6. 12. do 10. 12. se těšíme na Čertovský týden s karnevalem. V pondělí 6. 12. od 8.30 hod nás potěší čertík Legrácka s pohádkou, kozou Jůlinkou a Mikuláš s nadílkou. Akce paní Kománkové z farmičky PidiMidi navštíví jednotlivé třídy. Program cca na 45 min. zaměřený na odbourávání strachu z čerta. Současně v tento den uspořádáme karneval, proto Vás žádáme o přípravu masek (čertovské, Mikulášské, andělské). Cena: 50 Kč.

Fotografování

Ve čtvrtek 9. 12. nažehlete košilky a načešte holčičky, protože přijede pan fotograf ze společnosti Photodienst Brno. Fotografie s vánoční tématikou začínáme fotografovat    v 8.15 hod na třídě Žabiček.

Divadlo

Ve středu 22. 12. v 10. 30 hod k nám do mateřské školy zavítá divadlo Koloběžka s pohádkou „Popletená zimní pohádka“. Veselá hudební pohádka o popletené zimě, v níž se děti seznámí se Sněhuldou, Tučňákem a Havranem Rudlou. Na děti čekají mnohá překvapení, a to největší – vánoční - na konec pohádky. Cena za představení 60 Kč.