Než budou Vánoce...

*V týdnu od 2. 12. do 6. 12. se těšíme na Čertovský týden s karnevalem. Ve čtvrtek 5. 12. od 8.30 hod nás potěší čertík Legrácka s pohádkou,  kozou Jůlinkou a Mikuláš s nadílkou. Akce paní Kománkové z farmičky PidiMidi navštíví jednotlivé třídy. Program cca na 45 min. zaměřený na odbourávání strachu z čerta. Současně v tento den uspořádáme karneval, proto Vás žádáme o přípravu masek (čertovské, Mikulášské, andělské). Cena: 50 Kč.

*Ve středu 11.12. v 9.00 hod navštíví naši předškoláci Základní školu Pod Vodojemem,kde je čeká vánoční představení žáků školy.

*V pátek 13. 12. od 9.00 hod k nám zavítá v předvánočním čase Sváťovo divadlo s pohádkou „Jak pejsek a kočička slavili Vánoce“. Cena: 40 Kč

*V pondělí 16.12. v dopoledních hodinách proběhne u Krtečků „Vánoční nadílka kamarádů“, která není povinná, ale nepatrná drobnost kamaráda jistě

velmi potěší (podrobnější informace naleznete na nástěnce v šatně).

*Ve středu 18.12. od 9.00 hod navštíví všechny naše děti ze Zvonečku Základní školu Vojnovičova.Můžeme se těšit na vánoční pásmo žáků dramatického kroužku.