Říjen plný zábavy...

"Hurá do školičky za zvířátky"

• Ve středu 3.10. v 8.30 hod. nás navštíví přírodovědné vyprávění nejen o lesních zvířátkách.Čeká na nás poutavé a poučné vyprávění ze života zvířat. Pomocí pohádky, obrázků a kvízů se děti naučí rozlišit lesní,domácí a exotická zvířata.Dozví se,kde žijí,co mají k obědu a proč mají barvu jakou mají? Všechny otázky budou zodpovězeny...Z pokladny bude odečtena částka 35,-Kč.

• Ve čtvrtek 11.10. v 8.30 hod. nás navštíví divadlo KK s pohádkou " Smolíček". Cena za představení: 45,-Kč

• V pátek 12.10. v 9.00 hod. nás navštíví zubní preventistky s praktickými ukázkami a technikou správné ústní hygieny. S sebou: Přineste na tento den zubní kartáček.   Akce je zdarma.

Akce pro předškoláky

• V úterý 23.10. v 8.45 hod.nás čeká pohybová akce s názvem " BOBLES"-balanční cvičení s bobles.Jedná se o balanční cvičební pomůcky používané pro posílení středu těla.Děti si hrají,soutěží,překonávají se,tím zpěvňují svůj svalový korzet,rozvíjí stabilitu a rovnováhu.     Akce je zdarma