AKCE na LISTOPAD

Milí rodiče, zde jsou vypsány akce na měsíc listopad:

• Po stopách svatého Martina

V týdnu od 6.11. -10.11. 2023 si připomeneme svátek svatého Martina, možná přijede i na bílém koni. Oslava tohoto svátku proběhne ve čtvrtek 9.11. od 16:30 hod. ve spolupráci s rodiči. Setkáme se před brankou Motýlků naší MŠ. Projdeme su Svatomartinskou cestu s lucerničkami v okolí  Skorotic. Budeme společně s dětmi hledat značenou cestu a plnit připravené úkoly, které nás dovedou až ke Svatomartinskému pokladu.

Co s sebou? : ​LED svíčku, z domova nazdobenou lucerničku (vyrobenou ze skleničky např. od marmelády, ​s drátovou rukojetí), vhodné oblečení a obuv

• Pohádka o Veliké řepě

V úterý 7.11. v 9:00 hod. k nám zavítá divadlo Úsměv s pohádkou O veliké řepě

• Světový den laskavosti

Vážení rodiče, v rámci toho dne jsme se rozhodli pomoci zvířátkům z našeho Ústeckého útulku. Můžete donést: granule pro pejsky i kočičky, konzervy, různé pamlsky, staré deky, obojky, vodítka, misky, hračky apod.

Prosíme o donášku do 21.11., neboť se tam !Změna! 29.11. s dětmi chystáme. V tento den přiveďte děti do MŠ nejpozději do 8:00 hod.

• POLYTECHNIKA - PŘEDŠKOLÁCI - ZMĚNA!

Ve středu 22.11. od 9:30 hod. Vyrábění nejen ze dřeva, učení se pracovat s různým nářadím a tvořit díla, která si děti odnesou domů. Děti pojedou do UJEP Hoření ulice v Ústí n/L. Z peněženky bude odečteno 25Kč. Příchod předškoláků do MŠ v tento den do 8:00 hod.

• Zdobení vánočního stromečku

30.11. ve čtvrtek v dopoledních hodinách pojedeme s dětmi ozdobit stromeček na Lidické náměstí. V tento den přiveďte děti do MŠ nejpozději do 8:00 hod.