Akce listopad

V týdnu od 4.11. do 8.11. nás čeká dopolední ,,Halloweenské veselí". Pro navození tradiční atmosféry prosíme rodiče o donášku nazdobených dýní a přípravu vhodné strašidlácké masky (duch z prostěradla, netopýr, čarodějnice, kočka, dýně, apod.) na čtvrtek 7.11., kdy proběhne karneval a pohybové hrátky na jednotlivých třídách. Děkujeme.

V pátek 15.11. od 9:00 do 9:45 hod. se těšíme na ,,Vědeckou show", která proběhne přímo v naši MŠ a je určena pro předškoláky. Jedná se o vědecký program v rámci projektu IKAP s ukázkami nejen chemických pokusů.

V pondělí 25.11. od 9:00 hod navštívíme Národní dům v Ústí nad Labem, kde děti čeká představení Honzy Krejčíka ,,Škola hrou na druhou" se špetkou ponaučení, ždibcem moudrosti, hrstkou písniček a kopcem legrace. Cena 50Kč.