Akce PROSINEC

Milí rodiče, akce na měsíc prosinec:

1.Zdobení vánočního stromečku na Lidickém náměstí

30.11. ve čtvrtek v dopoledních hodinách pojedeme s dětmi ozdobit stromeček na Lidické náměstí. V tento den přiveďte děti do MŠ nejpozději do 8:00 hod.

2.Čertovský karneval

Ve dnech od 28.11.- 8.12. se těšíme na čertovské řádění, které zakončíme čertovským karnevalem s čertíkem Legráckou 5.12. v dopoledních hodinách. Prosíme rodiče, aby dětem nachystali čertovské, andělské a Mikulášské kostýmy. Cena za představení čertíka Legrácky: 50,-

3.Mikulášská dílnička

Na čtvrtek 7.12. od 9:00 hod si studentky ze Severočeské střední školy pro děti připravily několik nejen výtvarných aktivit. Akce se uskuteční v naší MŠ. Už se moc těšíme, jak si tvořivé dopoledne užijeme.

4.Vánoční stromeček na Lidickém náměstí - HLASOVÁNÍ

Vážení rodiče, děti z celé MŠ se podílely na výzdobě našeho stromečku na Lidickém náměstí. Budeme rádi, když se na náš stromeček půjdete s dětmi podívat a dáte nám Váš hlas.. Hlasovat budete moct pomocí QR kódu, který najdete na cedulkách u stromečků a následně ho naskenujete přes fotoaparát chytrého telefonu. Vyhlášení nejkrásnějšího stromečku proběhne 23.12. 2023 před závěrečným koncertem na Lidickém náměstí.

5.Vánoční dílničky s rodiči

Pravděpodobně 12.12. od 15:30hod  Vás pozveme na již tradiční odpolední akci pro rodiče s dětmi "Vánoční dílničky". Připomeneme si některé vánoční tradice, vyrobíme si ozdobičky a dekoraci pro Vás domů anebo na náš školní stromeček, u kterého se na konec všichni společně sejdeme a završíme tento kouzelný den společným zpěvem nejznámějších koled. Těšíme se na Vás☺

6.Divadlo Na Klice

Ve čtvrtek 14.12. nám pohádku Zlatém prasátku bude hrát naše oblíbené divadýlko a my se na vánoční pohádku moc těšíme. Cena představení: 70Kč

7.Vánoční nadílka kamarádům

Dne 19.12. v úterý 2023 proběhne na třídách nadílka pro kamarády. Děti si tak budou moci vyzkoušet roli Ježíška. Dárečky pro kamarády prosím zabalte a podepište. Prosíme každého kamaráda, aby přinesl i jeden neutrální dáreček pro někoho, kdo by případně nic nedostal ☺.

Vánoční prázdniny 27.12. - 29.12. 2023, přerušení provozu v MŠ.