Akce říjen

• V průběhu měsíce října pomůžeme lesní zvěři sběrem kaštanů a žaludů. Přepravky najdete ve vstupních chodbách MŠ.
  • V úterý 8. 10. od 9.00 - 11.00 hod „Záchranáři a sanitka“ zdravotně preventivní akce s ukázkou sanitky a prezentací činnosti záchranářů. Program je určen pro PŘEDŠKOLÁKY akce proběhne na školní zahradě a je zdarma.
  •  Ve čtvrtek 10. 10. na 9.30 hod pojedou PŘEDŠKOLÁCI ze třídy Motýlků a Krtečků do učebny na dopravním hřišti v Krásném Březně. Děti čeká program Smíš x nesmíš  prevence kriminality a dopravní výchovy.  V MŠ do 8:00 hodin, děkujeme.
  •  Ve středu 16. 10. v 8.00 hod nažehlete košilky a načešte holčičky, protože přijede pan fotograf ze společnosti Photodienst Brno. Fotografie s vánoční tématikou. Začínáme v 8.00 hod na třídě Berušek. Bližší informace naleznete na nástěnce v šatně či na webu MŠ.
  •  Ve čtvrtek 17. 10. od 8.30 hod Motýlci a Krtečci se zúčastní programu „Les a jeho obyvatelé“. Děti se seznámí se základním rozdělením stromů pomocí rekvizit a obrázků, následně si děti popovídají a poslechnou zvuky zvířat, které můžeme v našem lese potkat a jak se zachovat. Děti si budou moci osahat a prohlédnout reálné rekvizity (kůže zvířat, čelisti, zuby, rohy, makety zvířat apod.). Cena programu: 50 Kč.
  • V týdnu od 21.10. do 25.10. nás čeká ,,Týden padajícího listí",  výrobky z přírodnin, do kterého bychom rádi zapojili i Vás rodiče (bližší info včas na nástěnkách v MŠ).