Co nás čeká v Prosinci

• V týdnu od 2. 12. do 6. 12. se těšíme na Čertovský týden s karnevalem. Ve čtvrtek 5. 12. od 8.30 hod nás potěší čertík Legrácka s pohádkou,  kozou Jůlinkou a Mikuláš s nadílkou. Akce paní Kománkové z farmičky PidiMidi navštíví jednotlivé třídy. Program cca na 45 min. zaměřený na odbourávání strachu z čerta. Současně v tento den uspořádáme karneval, proto Vás žádáme o přípravu masek (čertovské, Mikulášské, andělské). Cena: 50 Kč
  • Ve středu 11.12. v 9.00 hod navštíví naši předškoláci Základní školu Pod Vodojemem,kde je čeká vánoční představení žáků školy.
  • Ve středu 11.12. od 14:30 hod proběhne u Motýlků již tradiční vánoční dílnička. Vyrobíme si vánoční dekoraci a výzdobu. Zazpíváme koledy a děti mají pro Vás nachystané vánoční překvapení z rádia. Uvítáme a rádi ochutnáme vaše cukroví.
  • V pátek 13. 12. od 9.00 hod k nám zavítá v předvánočním čase Sváťovo divadlo s pohádkou „Jak pejsek a kočička slavili Vánoce“. Cena: 40 Kč
  • V úterý 17.12. v dopoledních hodinách se bude konat „Vánoční nadílka kamarádů“, která není povinná, ale nepatrná drobnost kamaráda jistě velmi potěší.
  • Ve středu 18.12. od 9.00 hod navštíví všechny naše děti ze Zvonečku Základní školu Vojnovičova.Můžeme se těšit na vánoční pásmo žáků dramatického kroužku.