Akce a výlety v červnu

11. 6. pojedeme do "Pohádkového lesa" ve Vaňově.

Sraz ve školce v 7. 30 hod. Dejte dětem do batůžku pláštěnku (podle počasí)

uzavíratelné pítí a malou mlsku.

14. 6. Pasování předškoláků s přespáním ve školce

Ve stylu indiánů proběhne od 17. 00 hod. společně s divadlem Krabice Teplice. V tento den si děti vyzvedněte do                16:30!!! Na zahradu na pasování přijďte na 17 hodinu.

Na divadlo i na pasování jsou zvané i ostatní mladší děti.

Předškoláci by měli mít sebou kostým Indiána, vidlici nebo prut na opékání buřtů,  pyžamo (pokud ho ve školce

nemají), spodní prádlo, kartáček na zuby a pastu. Rodiče si vyzvednou děti v sobotu mezi 8.00 - 8.30 hod.

20.6.  ZOO Ústí nad Labem - od spodní brány se svezeme nahoru mašinkou.

Sraz ve školce v 8.00 hod. Svačinu budeme brát sebou. Pouze dejte dětem do batůžku pítí, mlsku a pláštěnku.

24. 6. Střižovická studánka

Sraz ve školce 8. 00 hod. Do batůžku opět uzavíratelné pítí, mlsku a pláštěnku.

25.6.  DEPO ČD

Pojedeme si prohlédnout skutečné vlaky.  Dejte dětem starší oblečení - mohou se ušpinit šmírem.

Sraz ve školce v 8.00 hod.

27. 6. Skákací hrad + kůň

Děti se na závěr školního roku vydovádí ve skákacím hradě. Mohou se povozit i na koni. K tomu potřebují vlastní

helmu (cyklistickou).

Případné změny vám včas ohlásíme. Sledujte prosím nástěnky v šatně mš.