Co nás čeká v březnu

!!! Těšíme se do školy začíná v 15.30!!! omlouváme se za chybný údaj na webových stránkách !!!

V úterý 7.3. v 15.30 zveme naše předškoláky a jejich rodiče na odpolední setkání "Těšíme se do školy". Pomocí zábavných úkolů si vyzkoušíme, jak jsme připraveni na nástup do 1. třídy. Prosíme vezměte si s sebou banán pro nácvik krájení.

Ve čtvrtek 9.3. přijede divadélko Na Klice s pohádkou "Jedlíček". Cena 70 kč bude odečtena z el. pokladny.

V pondělí 13.3. jdeme do tělocvičny, prosíme s sebou lahvičku s pitím.

Ve středu 15.3. pojedeme do Národního domu, kde pro nás bude připravéné loutkové představení ABRAXAS DABRAXAS aneb Příběh malé čarodějnice. Cena 60 kč bude odečtena z el. pokladny.
Prosíme v tento den příchod do MŠ do 7.30.

V týdnu od 13.3. do 17.3. nás čeká loučení se zimou a tradiční "vynášení Morany".

Následující týden přivítáme jaro. Ve čtvrtek 23.3. odemkneme školní zahrádku s "Kvítkovou vílou".

V úterý 28.3. se vydají předškoláci do městské knihovny, kde se dozví spoustu užitečných a zajímavých informací o knížkách a knihovnách.