Co nás čeká v prosinci

Krásný předvánoční čas...

Se začátkem prosince jsme se začali chystat na návštěvu Mikuláše, čertíka a anděla. Učíme se písničky a malujeme andílky. 5.12. nás navštíví ve školce čertík Legrácka s kozou Julinkou. Je s ním vždycky zábava a děti uvidí, že není třeba se čerta bát. Pak se asi objeví i Mikuláš s nadílkou. Ten samý den si společně užijeme ještě karneval. Proto prosíme o přípravu a donesení masek (čert, Mikuláš, anděl).

Ve čtvrtek 8. 12. od 8:30 proběhne tematický pohybově výtvarný program, který si pro nás připravily studentky SOŠ Severočeská.

V úterý 13.12. od 15.15 nás čeká tradiční vánoční dílnička. Potkáme se na naší třídě, kde si spolu užijeme adventní tvoření. Na závěr sejdeme všíchni ze školky u našeho stromečku, kde si společně zazpíváme koledy.

Ve středu 14.12. navštívíme opět tělocvičnu a pořádně se protáhneme

pátek 16. 12. se dopoledne vydáme do útulku v Ústí nad Labem a předáme zvířátkům dobrůtky od Vás. Prosíme o příchod dětí do 8:00, abychom vše hladce zvládli. Děkujeme za zapojení do sbírky, uděláme tak zvířátkům krásné Vánoce.

pondělí 19.12. v 9.30 se společně s dětmi vydáme do ZŠ Vojnovičova, kde pro nás děti z 6. tříd přichystaly vánoční příběhy.

úterý 20.12. v 9.00 přivítáme my ve školce divadlo „Na Klice“ a už teď se těšíme na pohádku „O zlatém prasátku.“

Ve středu 21.12. bychom rády s dětmi navštívili kostel Nanebevzetí Pany Marie v centru Ústí a pokochali se krásnými betlémy.

Ve čtvrtek 22.12. si uděláme naše malé školkové Vánoce. Kdo chce, může přinést kamarádovi nebo kamarádce dáreček.