Co nás čeká v únoru

Ve středu 8.2. jdeme do tělocvičny ZŠ. Prosím připravte na tento den dětem lahvičku s pitím.

Ve čtvrtek 9.2. za námi do školky přijede zástupkyně kynologického servisu s výchovně vzdělávacím programem "Náš les a jeho obyvatelé". Děti se zábavnou formou seznámí se zvířátky a stromy, které mohou potkat v lese. Cena 60 kč.

V úterý 14.2. vyrazí naši předškoláci na dětské oddělení Masarykovy nemocnice. Seznámí se s nemocničním prostředím a personálem a zjistí, že není čeho se bát :-) .

Ve středu 15.2. proběhnou individuální konzultační hodiny, kdo má zájem, zapište se ke stanoveným časům na nástěnce.

Ve středu 22.2. jdeme opět do tělocvičny. Prosím připravte na tento den dětem lahvičku s pitím.

Ve dnech od 20.2. do 24.2. si užijeme masopustní veselí. Na čtvrtek 23.2. připravte dětem prosím masopustní masky (kuchař, babka, nevěsta, ženich, šašek, medvěd a pod...)