Informace pro rodiče

10.05.2021 Vítejte :-)

MŠ je od 10. 5. 2021 opět přístupná všem zvonečkovým dětem bez povinnosti testování. Těšíme se na Vás!
 

01.05.2021 Uzavření MŠ o letních prázdninách

V souladu se zákonem č. 561/2004 Sb., školním zákonem, v platném znění, MŠ Zvoneček přeruší provoz v době letních prázdnin od 12. 7. do 13. 8. 2021 včetně. Termín je schválen zřizovatelem. V souvislosti s uzavřením MŠ snižujeme úplatu za přeškolní vzdělávání v měsíci červenec a srpen 2021 (dle vyhlášky č. 14/2005 Sb., o předškolním vzdělávání, v platném znění), podrobnosti naleznou zákonní zástupci na nástěnkách a v elektronické poště.
 

09.09.2020 Roušky v MŠ

Vážení rodiče,
s platností od čtvrtka 10. 9. 2020 je osobám, které doprovází děti do nebo z mateřské školy, povolen vstup do vnitřních prostor mateřské školy pouze v rouškách. Zvonečkových dětí se tato povinnost netýká.
Děkujeme za pochopení.
 

26.11.2014 Označení alergenů na jídelním lístku

Potravinové alergeny podle směrnice 1169/EU
 
Více
Pasování předškoláků
na školáky jsme si užili na školní zahradě cestováním " Zpohádky do pohádky" .........
Hau kóla .....
Den dětí jsme oslavili v rytmu indiásnkých bubnů a tanců pod vedením náčelníka ........
Husky v MŠ
Dvě fenečky se svou mašérkou nás 7. 8. 2020 navštívily se vzdělávacím programem ...
Divadlo Koloběžka
nás opět navštívilo 9. 9. 2020 dopoledne s pohádkou O neposlušných kůzlátkách ........
Pasování předškoláků
na školáky proběhlo v indiánském duchu 18. 6. 2020 ve večerních hod., gratulujeme ...
Mezinárodní den dětí
jsme si užili sportováním a dováděním na nové školní zahradě 1. 6. 2020 dopoledne ...
Kvítková víla
nám prvně odemkla přírodní zahradu Zvoneček. Fascinované děti jí rády pomohly ...
Těšíme se do školy
akce pro předškoláky a jejich rodiče proběhla na všech třídách během měsíce února

02.07.2021 Hurá na prázdniny

V červnu jsme se proměnili na stavitele měst a pod našima rukama rostly budovy ze všech možných materiálů. Také jsme hodně sportovali a povídali si i o blížící se olympiádě. Sluníčko nám dopřálo příležitost, užít si naše mlhoviště a také přesouvat centra na zahrádku. Jen se podívejte, jak si to užíváme.

Tento školní rok byl pro všechny náročnější, než obvykle. Nezbývá než si přát, aby ten příští už nebyl ovlivněn pandemií a mohli jsme si opět zvát divadla a jezdit na výlety...

VÁM, RODIČŮM, MOC DĚKUJEME ZA CELOROČNÍ SPOLUPRÁCI, DĚTEM PŘEJEME KRÁSNÉ PRÁZDNINY
A PŘEDŠKOLÁČKŮM ÚSPĚŠNÝ VSTUP DO DALŠÍ ŽIVOTNÍ ETAPY.
Vaše Janička, Sabča a Věrka
 

30.06.2021 ...na viděnou v září

Máme tady poslední fotečky z tohoto školního roku. Byl trošku jiný a bohužel jsme spolu s dětmi strávili méně času, než jiné roky...ale možná o to víc jsme si pak společné chvíle užívali a vážili si jich. Na přiložených fotografiích uvidíte, jak stavíme naše město i "písečnou" ZOO, a jestli jsme zvládli namalovat vlajku naší republiky. Také se podívejte na dvojitou narozeninovou párty s úžasným ovocným pohoštěním. Děkujeme moc rodičům za donesené lahůdky a vlastně...
DĚKUJEME VÁM, RODIČŮM, ZA ÚŽASNOU SPOLUPRÁCI BĚHEM CELÉHO ROKU!!!
 

21.06.2021 Pasování předškoláků

Loučení s předškoláky letos proběhlo na téma "Z pohádky do pohádky". Pohádkové bytosti obsadily všechny škoní zahrady a pro děti si připravily zajímavé úkoly. Velmi teplé počasí nikoho z nás neodradilo. Věříme, že se všichni zúčastnění dobře bavili. Našim předškolákům, pardon, nyní již pasovaným školákům, přejeme mnoho úspěchů v zákadní škole, báječné nové přátele, výbornou paní učitelku a v tuto chvíli především - SUPER PRÁZDNINY!!!
 

21.06.2021 Motýlci v červnu

Červen nám už sluníčko pořádně prohřálo a brzy nás čekají prázdniny a s nimi spojené hrátky ve vodě. A co všechno vlastně víme o vodě? Skoro všechno :-) Povídali jsme si o tom, jak je důležitá pro nás, pro kytičky i pro zvířátka. Hodně nás bavilo stavět lodě, kterými můžeme plout- třeba i pod vlajkou pirátů :-). Také známe zvířátka, která ve vodě žijí a jednoho zástupce si pravidelně opečováváme. Pan Piha je u nás nadmíru spokojen. Holčičky se nám i proměnily ve vodní víly a tím jsme propluli do dalšího tématu- týdne plného pohádek.