Informace pro rodiče

02.06.2020 Uzavření MŠ o letních prázdninách

V souladu se zákonem č. 561/2004 Sb., školním zákonem, v platném znění, MŠ Zvoneček přeruší provoz v době letních prázdnin od 20. 7. do 14. 8. 2020 včetně. Termín je schválen zřizovatelem. V souvislosti s uzavřením MŠ snižujeme úplatu za přeškolní vzdělávání v měsíci červenec a srpen 2020 na 200 Kč / měsíc (dle vyhlášky č. 14/2005 Sb., o předškolním vzdělávání, v platném znění).
 

24.05.2020 Návštěva Kvítkové víly

Ve čtvrtek 28. 5. 2020 dopoledne proběhne na školní zahradě "Odemykání jara s Kvítkovou vílou". Bohužel, letos bez rodičů. Na tento den prosíme, zda můžete s dětmi nachystat masky na téma jarní víla, broučci, motýlci, květinky apod.... , ve kterých půjdeme na zahrádku (postačí i čelenka nebo klobouček s květinou apod.) a oficiálně odemkneme přírodní zahradu Zvoneček, na které jste přiložili ruku k dílu i vy :-).
Děkujeme za spolupráci.
 

05.05.2020 Otevíráme :-)

Vážení rodiče, s radostí Vám oznamujeme, že od úterý 12. 5. 2020 obnovujeme provoz MŠ Zvoneček. Prosíme, pozorně si pročtěte informace ve Vaší elektronické poště! Těšíme se na Vás a zvonečkové dětičky :-).
 

04.05.2020 Šetření docházky

Vážení rodiče, pravděpodobně dojde k otevření MŠ dříve, než avizovaného 25. 5. 2020. Abychom připravili bezpečné a korektní provozní podmínky potřebujeme vědět, jak velký zájem ze strany rodičů můžeme čekat.
Naléhavě prosíme, zda nám můžete zaslat jednoduchou zprávu, zda Vaše dítě bude navštěvovat MŠ Zvoneček po otevření nebo zda se raději vyhnete riziku a ponecháte si jej doma. Viz. email pošta. Děkujeme.
 

08.04.2020 Zápis do MŠ Zvoneček

proběhne bez osobní přítomnosti dětí v mateřské škole ve dnech 13. a 14. 5. 2020. Nejlepší možnou variantou je podání Žádosti o přijetí k předškolnímu vzdělávání bez osobní přítomnosti zákonného zástupce. Po rozkliknutí nadpisu zjistítíe více .....
 
Více
Pasování předškoláků
na školáky proběhlo v indiánském duchu 18. 6. 2020 ve večerních hod., gratulujeme ...
Mezinárodní den dětí
jsme si užili sportováním a dováděním na nové školní zahradě 1. 6. 2020 dopoledne ...
Kvítková víla
nám prvně odemkla přírodní zahradu Zvoneček. Fascinované děti jí rády pomohly ...
Těšíme se do školy
akce pro předškoláky a jejich rodiče proběhla na všech třídách během měsíce února
Lyžáček
v Mikulově jsme si i přes naše obavy o sněhové podmínky užili lyžovačku báječně :-) ...
Čarování s hlínou
polulární odpoledne pro rodiče s dětmi v MŠ Zvoneček proběhlo tradičně v lednu .....
Loutkové divadlo Úsměv
Ludmily Frišktenské nás navštívilo s poučnou pohádku "Jak pejsek onemocněl" .......
Vánoční dílničky
s rodiči jsme si užili na všech třídách za hojné účasti. Děkujeme za skvělou atmosféru.

22.06.2020 Pasování předškoláků

Pasování předškoláků na školáky proběhlo 18.6. odpoledne. I když venku vládlo deštivé počasí, užily si děti pasování v duchu "Indiánů" v prostorách mateřské školy. Podívejte se do naší fotoalerie.
 

21.06.2020 Pasování předškoláků u Motýlků

Ve čtvrtek v odpoledních hodinách proběhlo pasování předškoláků na školáky. Vše se neslo v indiánském duchu. Bohužel počasí nám nepřálo. Akce se uskutečnila v prostorách MŠ, ale i tak jsme si odpoledne užili. Nahlédněte do galerie.
 

19.06.2020 Pasování na školáky Krtečci

Loučení s našimi předškoláky proběhlo ve čtvrtek 18.6. v odpledních hodinách tentokrát v Mateřské škole.Venku vládlo deštivé počasí, ale indiánskému programu neubralo na slavnostní atmosféře.Nahlédněte do fotogalerie, stálo to za to... ☺
 

19.06.2020 Pasování předškoláků

na školáky v indiánském duchu jsme si užili 18. 6. 20 odpoledne. Počasí nám nepřálo. ale to není důvod ke smutku... Náčelníce svolaly své kmeny a u totemu se všichni pozdravili "hau cola" a zatančili si rodinný tanec. Po nazdobení idniánských vaků indiánským písmem došlo na rozlosování stezky školáků.... Cestou jsme udolali bizona i nebezpečného hada, přeskakovali potoky, sesatvovali indiásnké skládanky, lovili lukem i oštěpem .... Všíchni indiáni, kteří překonali všechny nástrahy byli pasování náčelnicemi na školáky. Na závěr jsme vykouřili dýmku míru a přátelství a následovala konzumace darů země a ohnivé vody ..........