Informace pro rodiče

15.6.2024 Jídelníček od 17.6.2024

Co nás čeká dobrého ? Máme se nač těšit......
od 17.06. 2024 do 21.06. 2024
 

3.6.2024 Odstávka teplé vody

Vážení rodiče,
Tepelné hospodářství města Ústí nad Labem s. r. o. nám oznámilo plánovanou odstávku teplé vody ve dnech 23. 6. – 28. 6. 2024. MŠ Zvoneček zůstane v provozu, ale upozorňujeme rodiče, že pro zajištění hygieny dětí poteče pouze studená voda.
Děkujeme za pochopení.
 

2.4.2024 Časopis MŠ Zvoneček

Časopis MŠ Zvoneček pro období duben – červen 2024, kde naleznete plán akcí na následující 3 měsíce a důležité informace pro rodiče, je k dispozici po rozkliknutí...
 

25.3.2024 Zápis do mateřské školy

Zápis nových dětí pro školní rok 2024/25 se koná ve dnech 13. 5. a 14. 5. 2024. Podrobnosti o organizaci zápisu a vygenerování Žádosti o přijetí dítěte naleznete v sekci Aktuálně - Úřední deska.
 

18.3.2024 Náhradní letní provoz MŠ

MŠ Zvoneček již UKONČILA přijímání žádosti o přijetí dětí k předškolnímu vzdělávání v rámci náhradního letního provozu mateřských škol v Ústí nad Labem z důvodů naplnění kapacity!!!
 
Více
Čmárej, maluj, tvoř dopravu - Motýlci
20.6.2024

Čmárej, maluj, tvoř dopravu - Motýlci

Děti prožitkovým učením jely vlakem, vystřihovaly geografie tvary, malovaly suchým pastelem, vyráběly garáže pro auta, procvičily si jemnou motoriku, vytvořily semafor, kreslily s Finger cars, hrály dopravní značky s Magic boxem a především se předškoláci seznámily s pravidly přecházení silnice na dopravním hřišti. Děkujeme rodičům za donesení cyklistických pomůcek.
Fotky
Hasičská stanice ve Všebořicích
19.6.2024

Hasičská stanice ve Všebořicích

Děti navštívily hasičský záchranný sbor ve Všebořicích, zhlédly hasičská zásahová vozidla a záchranný člun, potěžkaly si hasičské nářadí, vyzkoušely těžké hasičské helmy, unesly i dýchací bombu na zádech. Děti byly prací hasiče nadšeny a odnesly si spoustu zážitků.
Fotky
Kmen indiána Tekumseha. - Motýlci
18.6.2024

Kmen indiána Tekumseha. - Motýlci

Téma indiáni, kterým jsme se rozhodly děti provázet celý měsíc červen, začalo poznáváním indiánských zvyků prolínané příběhem indiána Tekumseha. Čerpali jsme z knih, pracovali s přírodninami, s papírovými sáčky a vyrobili si čelenky. Vytvořili jsme myšlenkovou mapu, mapu kmenu, kde předškoláci vymýšleli indiánská jména a to vše převedli na tvoření tašek, kde použili netradiční materiál - otisk brambory. Trénovali kmenový tanec, pohybové hry, indiánské a rozlučkové písně. Všechny děti si to náramně užily. S předškoláky jsme indiánsky oslavili konec školního roku přespávanou ve školce. Hau kola
Fotky
MDD se Superhrdiny
18.6.2024

MDD se Superhrdiny

Den dětí byl velmi pestrý ve spojení se ZŠ Vojnovičova s dětmi ze 3. třídy. Žáci si v převlecích superhrdinů nachystali 8 stanovišť. Naše děti plnily tematické úkoly viz foto. Pro děti to bylo velmi pestré dopoledne, které prožily i se staršími dětmi. Velmi pěkná akce, těšíme se na další.
Fotky