Fotogalerie

01.07.2022

Červen u Žabiček

Poslední měsíc jsme si společně pořádně užili! Tento měsíc byl nabitý všemožnými akcemi, ale i spoustou zábavy u nás na třídě. Povídali jsme si o pohádkách, o letních sportech, o indiánech a o tom, že nás naši předškoláci opouštějí a stávají se z nich velcí školáci.
30.06.2022

Prohlídka centra města - Žabičky

Ve středu 29. 6. jsme se společně vydali na výlet ke Střížovické studánce. Kvůli špatnému počasí jsme změnili plán a prošli jsme se v centru našeho města. Ukazovali a povídali jsme si o tom, co hezkého tu můžeme navštívit. Dokonce jsme mohli nahlédnout do muzea a podívat se na jelena, který byl celý z mýdla. I přes změnu plánu a nepříznivého počasí jsem si výlet moc užili.
30.06.2022

Červen u Krtečků

Červen byl plný krásných akcí. Začal Dnem dětí, pokračoval výpravou na dopravní hřiště, na Erbenovu vyhlídku i stezku skřítka Hrobčíka. Navštívila nás dvě divadýlka i skákací hrad ... a co ty dny mezi tím? To jsme si povídali o České republice, o dopravních prostředcích a o pohádkách. Vyráběli jsme, malovali, poznávali mnoho nového... a když přišla horka, chodili jsme se chladit do mlhoviště.
29.06.2022

Konec června u Motýlků

V druhé polovině června jsme se snažili navodit letní atmosféru propojenou s prázdninami hlavně prožitkovým učením, který si děti vyzkoušely i samy na sobě a to otužováním a hrátkami s vodou. Vytvořily mořskou koláž, lodičky na vodě, lámaly si hlavičky nad mořském sudoku a vlnily se na skákacím hradě. přednost jsme dali hlavně pohybu a pokusům venku. Nahlédněte prosím do naší rozlučkové mořské galerie.
24.06.2022

Skákací hrad - Žabičky

V pátek 24. 6. si děti užily skákací hrad na zahradě MŠ. Jelikož bylo velké teplo, tak jsme se po skákání osvěžili v mlhovišti. Tento slunečný den jsme si společně moc užili :-)
24.06.2022

Skákací hrad- Krtečci

V pátek 24.6. nám na zahradě vyrostl skákací hrad. Jelikož bylo velké horko, tak jsme se nejdříve ochladili v mlhovišti a pak hurá do hradu. To byla zábava, skákali jsme, padali jsme a vůbec se nám nechtělo ven.
23.06.2022

Výlet na Střekovskou vyhlídku

Ve středu 22. 6. jsme společně vyrazili trolejbusem k nedaleké Střekovské vyhlídce. Užili jsme si nádherný výhled na celé město a svačinku v přírodě.
23.06.2022

Nocování v MŠ - Žabičky

V pátek 17. 6. jsme se po pasování předškoláků odebrali do své třídy, kde jsme si společně pochutnali na pizze a dalších dobrotách. Užili jsme si polštářovou bitvu, spoustu pohádek a hurá do postýlek. Ráno na nás čekala bohatá snídaně.
21.06.2022

Sváťovo dividlo

Ve školce jsme po dlouhé době přivítali Sváťu a jeho dividlo. Přijel k nám s krásnou pohádkou "O pyšné noční košilce". Děti jako vždy pobavil i svým úvodem a závěrem. Nakonec jsme si i zazpívali s čertíkem Popletou. Těšíme se na příště.
21.06.2022

Stezka skřítka Hrobčíka - Motýlci

Školním autobusem jsme dojeli až do Hrobčic, kde nás čekala stezka skřítka Hrobčíka. Děti zde viděly spoustu pohádkových postaviček - Pat a Mat, Šmoulové, Křemílek a Vochomůrka. Cestou nás doprovázely značky v podobě zvířátek, které děti za cesty počítaly. Dorazili jsme na dětské hřiště, kde měly děti možnost sklouznout se na dlouhé klouzačce a chvilku si pohrát. Stezku jsme zakončili prohlídkou velkého dinosaura.