15.10.2020 Domácí mazlíčci u Motýlků

Velmi děkujeme za nevšední zážitek rodině Žitných. Děti mohly vidět i chovat chameleona, strašilky, želvu a 3 roky starého švába. Děkujeme za výklad, trpělivost a ochotu. Za nás jsme do školky dětem donesly ukázat i morčátko skinny. Dozvěděli jsme se spoustu nových informací. DĚKUJEME
Nahlédněte do galerie , stojí to za to :)

15.10.2020 Husky a Motýlci

Dne 7.10.2020 nás navštívily dvě fenky husky se svojí paničkou. Děti se seznámily s tímto plemenem, dozvěděly se o něm zajímavé informace, mohly si je pohladit a vyfotily se na sáňkách.

14.10.2020 Psí život - Žabičky

Pár fotografií ze vzdělávací akce "Psí život", kde se děti seznámily s plemenem psa "Husky" a spřežením.

07.10.2020 Husky - Krtečci

Naší školku navštívily dvě fenky HUSKY i s jejich paničkou. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací o tomto plemeni a děti si vyzkoušely i pravé mašérské sáňky. Nahlédněte do fotogalerie...