10.09.2020 Divadlo Koloběžka v MŠ

Ve středu 9.9. 2020 k nám v dopoledních hodinách zavítalo divadélko Koloběžka s pohádkou O neposlušných kůzlátkách. Pohádka byla plná písniček, zábavy a také ponaučení. Děti velice bavila, ostatně nahlédněte do fotogalerie...

22.06.2020 Pasování předškoláků

Pasování předškoláků na školáky proběhlo 18.6. odpoledne. I když venku vládlo deštivé počasí, užily si děti pasování v duchu "Indiánů" v prostorách mateřské školy. Podívejte se do naší fotoalerie.

21.06.2020 Pasování předškoláků u Motýlků

Ve čtvrtek v odpoledních hodinách proběhlo pasování předškoláků na školáky. Vše se neslo v indiánském duchu. Bohužel počasí nám nepřálo. Akce se uskutečnila v prostorách MŠ, ale i tak jsme si odpoledne užili. Nahlédněte do galerie.

19.06.2020 Pasování na školáky Krtečci

Loučení s našimi předškoláky proběhlo ve čtvrtek 18.6. v odpledních hodinách tentokrát v Mateřské škole.Venku vládlo deštivé počasí, ale indiánskému programu neubralo na slavnostní atmosféře.Nahlédněte do fotogalerie, stálo to za to... ☺