22.06.2020 Pasování předškoláků

Pasování předškoláků na školáky proběhlo 18.6. odpoledne. I když venku vládlo deštivé počasí, užily si děti pasování v duchu "Indiánů" v prostorách mateřské školy. Podívejte se do naší fotoalerie.

21.06.2020 Pasování předškoláků u Motýlků

Ve čtvrtek v odpoledních hodinách proběhlo pasování předškoláků na školáky. Vše se neslo v indiánském duchu. Bohužel počasí nám nepřálo. Akce se uskutečnila v prostorách MŠ, ale i tak jsme si odpoledne užili. Nahlédněte do galerie.

19.06.2020 Pasování na školáky Krtečci

Loučení s našimi předškoláky proběhlo ve čtvrtek 18.6. v odpledních hodinách tentokrát v Mateřské škole.Venku vládlo deštivé počasí, ale indiánskému programu neubralo na slavnostní atmosféře.Nahlédněte do fotogalerie, stálo to za to... ☺

19.06.2020 Pasování předškoláků

na školáky v indiánském duchu jsme si užili 18. 6. 20 odpoledne. Počasí nám nepřálo. ale to není důvod ke smutku... Náčelníce svolaly své kmeny a u totemu se všichni pozdravili "hau cola" a zatančili si rodinný tanec. Po nazdobení idniánských vaků indiánským písmem došlo na rozlosování stezky školáků.... Cestou jsme udolali bizona i nebezpečného hada, přeskakovali potoky, sesatvovali indiásnké skládanky, lovili lukem i oštěpem .... Všíchni indiáni, kteří překonali všechny nástrahy byli pasování náčelnicemi na školáky. Na závěr jsme vykouřili dýmku míru a přátelství a následovala konzumace darů země a ohnivé vody ..........