13.01.2022 Čarování s hlínou- Motýlci a Krtečci

Čarování s hlínou se uskutečnilo již tradičně ve spolupráci s rodiči. Odpolední setkání proběhlo v příjemném tvořivém duchu. Děti i rodiče si mohli vyzkoušet různé techniky práce s hlínou. Někteří rodiče se nejprve trochu zalekli, ale nakonec vytvořili spoustu úžasných výrobků. Všichni jsme si užili krásné odpoledne a těšíme se opět za rok.

13.01.2022 Tři králové - u Motýlků

Týden Tří králů jsme si užili. Zahráli jsme si na tři krále, dozvěděli se o nich a jejich cestě k betlému spoustu informací. S vytvářením a výrobou jsme taky nelenili. Těšíme se, co nám přinesou další týdny

12.01.2022 Krtečci a Motýlci- divadélko Na Klice

Hurááá, přijelo k nám divadlo Na Klice s pohádkou "Co se nese v lese"... a byla to velká zábava.
Seznámili jsme se kozou Mééélindou a Jelenem Hubertem. Díky nim už víme, že odpadky do lesa rozhodně nepatří, že pytlák je lump a že NIKDY nesmíme nikam jít s cizím člověkem. Ani když nám dá jablíčko nebo bonbon. No Melinda to úplně nevěděla, ale naštěstí vše dobře dopadlo a Hubert ji zachránil. Na závěr nám spolu dokonce i zahráli na hudební nástroje. Už se těšíme, až zase příště přijedou.

12.01.2022 Divadlo v MŠ "Co se nese v lese"

V úterý 11.1. k nám do školky zavítalo divadlo Na klice s pohádkou "Co se nese v lese". Divadlo bylo zábavné a plné písniček. Děti se seznámily s hudebními nástroji - housle a kytara.