Mapa serveru

Červen u Žabiček
01.07.2022

Červen u Žabiček

Poslední měsíc jsme si společně pořádně užili! Tento měsíc byl nabitý všemožnými akcemi, ale i spoustou zábavy u nás na třídě. Povídali jsme si o pohádkách, o letních sportech, o indiánech a o tom, že nás naši předškoláci opouštějí a stávají se z nich velcí školáci.
Prohlídka centra města - Žabičky
30.06.2022

Prohlídka centra města - Žabičky

Ve středu 29. 6. jsme se společně vydali na výlet ke Střížovické studánce. Kvůli špatnému počasí jsme změnili plán a prošli jsme se v centru našeho města. Ukazovali a povídali jsme si o tom, co hezkého tu můžeme navštívit. Dokonce jsme mohli nahlédnout do muzea a podívat se na jelena, který byl celý z mýdla. I přes změnu plánu a nepříznivého počasí jsem si výlet moc užili.
Červen u Krtečků
30.06.2022

Červen u Krtečků

Červen byl plný krásných akcí. Začal Dnem dětí, pokračoval výpravou na dopravní hřiště, na Erbenovu vyhlídku i stezku skřítka Hrobčíka. Navštívila nás dvě divadýlka i skákací hrad ... a co ty dny mezi tím? To jsme si povídali o České republice, o dopravních prostředcích a o pohádkách. Vyráběli jsme, malovali, poznávali mnoho nového... a když přišla horka, chodili jsme se chladit do mlhoviště.
Konec června u Motýlků
29.06.2022

Konec června u Motýlků

V druhé polovině června jsme se snažili navodit letní atmosféru propojenou s prázdninami hlavně prožitkovým učením, který si děti vyzkoušely i samy na sobě a to otužováním a hrátkami s vodou. Vytvořily mořskou koláž, lodičky na vodě, lámaly si hlavičky nad mořském sudoku a vlnily se na skákacím hradě. přednost jsme dali hlavně pohybu a pokusům venku. Nahlédněte prosím do naší rozlučkové mořské galerie.