Motýlci

20.06.2021 Skákací hrad☺

03.06.2021 Třídní foto

Milí rodiče,
vzhledem k letošní nejisté situaci nebylo objednáno třídní fotografování. Abychom nepřišli o společnou fotografii ze závěru roku, rozhodli jsme se aspoň sami společně vyfotit.

* nachystejte košilky a šatičky *
FOTOGRAFOVÁNÍ NA MOTÝLCÍCH PROBĚHNE V ÚTERÝ 8.6. 2021 v 9,30

21.05.2021 1.6. DEN DĚTÍ S INDIÁNY

V úterý 1.6. k nám zavítají indiáni z indiánské vesničky Rosehill. Připravili si pro nás bohatý program- seznámí nás se světem indiánů, dozvíme se jak žijí, kde bydlí, čím loví ... také budeme tancovat, zpívat, hrát indiánské hry a osvojíme si některé indiánské dovednosti. Cena programu 45kč
Rodiče prosíme o přípravu indiánských kostýmů:-)

18.03.2021 Distanční výuka- posílání fotografií

Vážení rodiče,
distanční výuka se nám bohužel pořád prodlužuje a rády bychom zůstaly s dětmi co nejvíce v kontaktu. Budeme moc rády, když pošlete fotografie výrobků, které děti vyrábí, obrázků, které malují, a vlastně čehokoli, čím se děti rády pochlubí (třeba když najdou venku zajímavého broučka).
Fotografie můžete posílat na mail: rosslerova@mszvonecek.cz
Už se na ně moc těšíme, Vaše Janička, Šárka a Péťa