Motýlci

22.06.2020 Prázdniny

Všem rodičům a Motýlkům přejeme klidné a pohodové prožití prázdnin. Nastávajícím prvňáčkům úspěšný start v základní škole, a na ty kteří k nám ,,přilétnou" opět v září se těšíme. Alžběta a Monča

03.06.2020 Odstávka teplé vody

Vážení rodiče,
Tepelné hospodářství města Ústí nad Labem s. r. o. nám oznámilo plánovanou odstávku teplé vody ve dnech 21. 6. – 26. 6. 2020. MŠ Zvoneček zůstane v provozu, ale upozorňujeme rodiče, že pro zajištění dostatečné hygieny budeme v tomto týdnu dětem pravidelně dezinfikovat ruce dezinfekcí „Covid“ v rozprašovači vždy po použití WC a před každým jídlem. Pokud bude Vaše dítě navštěvovat MŠ v tomto termínu, je nutné stvrdit podpisem souhlas s použitím dezinfekce (paní učitelce na třídě). Děkujeme za pochopení.

31.03.2020 Zdravíme Motýlky

Pozdrav všem Motýlkům a jejich rodičům, sourozencům, babičkám a dědečkům ,...... Věříme, že jste všichni zdraví a společnými silami situaci zvládáte, jak nejlépe umíte. Už se těšíme, až se všichni shledáme v otevřené školce, ve které opět bude znít smích dětí. Eva, Bětka a Monča