Žabky

13.09.2018 Rekonstrukce el. osvětlení

V úterý 18. 9. zahájíme rekonstrukci elektrického osvětlení na třídě Žabiček. Zástupci firmy předpokládají ukončení prací ve čtvrtek 20. 9., max. v pátek 21. 9.
Provoz MŠ nepřerušíme, ale prosíme rodiče, kteří mají možnost nechat si děti doma nebo je vyzvednout po obědě, zda by nám mohli vyjít vstříc. Dojde na spojování tříd, především spaní ve středu a ve čtvrtek (možná i v pátek). V případě vysokého počtu dětí rozdělíme děti po obědě i do tříd vedlejšího pavilonu. Děkujeme za pochopení :-).

12.09.2018 Výlet do lesní obory ve Mstišově

Ve čtvrtek 20. 9. pojedeme společně s Beruškami na výlet do lesní obory. Z MŠ odvíždíme v 8.00 a vracíme se na oběd. V MŠ do 7.30 hodin.
S sebou: batůžek, pláštěnku, uzavíratelné pití, krmení pro zvířátka ( jablíčka, mrkev, tvrdý chléb). Svačinu bereme ze školky. Z pokladny bude odečtena částka 65,- Kč.