Žabky

19.03.2021 Distanční výuka - email na učitelky

Vážení rodiče,
pro naší vzájemnou komunikaci můžete využít naše pracovní emaily. Bude efektivnější zasílat fotografie prací dětí i případné dotazy přímo nám. Děkujeme Vám za spolupráci. Moc pozdravujeme děti a těšíme se na Vás. Vaše Janička a Týnka.

hajnalova@mszvonecek.cz ------ Janička
perlikova@mszvonecek.cz ------ Týnka

23.12.2020 PF 2021

Příjemné prožití svátků vánočních a do nového roku pevné zdraví přejí Jana a Týnka.

04.12.2020 Čertík Lerácka

V pondělí 7. 12. v 9.30 hod nás navštíví čertík Legrácka s pohádkou, kozou Jůlinkou a Mikuláš s nadílkou. Pořad paní Kománkové z farmičky PidiMidi poběhne na školní zahradě. Program je zaměřený na odbourávání strachu z čerta a bude zahájen karnevalem. Žádáme Vás proto o přípravu masek (čertovské, mikulášské, andělské). Cena: 50 Kč.

04.10.2020 Fotograf - změna termínu

Fotorafování dětí by se mělo uskutečnit 11. prosince. Připravte dětem pěkné oblečení, jedná se o fotografie s vánoční tématikou.