Žabky

28.06.2019 Krásnou dovolenou vám přejí paní učitelky ze Žabiček

Moc vám všem děkujeme za krásný rok s vámi. Za vaši ochotu a pomoc s čímkoliv. Přejeme vám příjemnou a pohodovou dovolenou a také krásné počasí. Našim školákům a jejich rodičům hodně elánu při absolvování první třídy a nejen té. Budeme na vás i děti rády vzpomínat. Na ty, kteří s námi budou i příští rok se těšíme v novém školním roce.
Tinka, Jana a Věruška

28.06.2019 Poděkování

Rády bychom vám všem chtěly poděkovat za dárečky a kytičky ke konci školního roku. K poděkování se přidávají i paní školnice Jaruška s paní kuchařkou Jitkou.

27.05.2019 Baby olympiáda a MDD

V pátek 31. 5. se uskuteční Baby Olympiáda od 9.30 hod. na školní zahradě, v případě nepříznivého počasí ve školce. Navštíví nás děti z Mateřské školy Dráček Povrly. Setkáním jednotlivých tříd oslavíme také Mezinárodní den dětí. Přivítáme pomoc rodičů jako fanoušků, rozhodčích a zapisovatelů. Pokud máte možnost, velmi nám pomůže donáška zdravých odměn, drobných dárečků či reklamních předmětů. Děkujeme.