Berušky

03.06.2020 Odstávka teplé vody

Vážení rodiče,
Tepelné hospodářství města Ústí nad Labem s. r. o. nám oznámilo plánovanou odstávku teplé vody ve dnech 21. 6. – 26. 6. 2020. MŠ Zvoneček zůstane v provozu, ale upozorňujeme rodiče, že pro zajištění dostatečné hygieny budeme v tomto týdnu dětem pravidelně dezinfikovat ruce dezinfekcí „Covid“ v rozprašovači vždy po použití WC a před každým jídlem. Pokud bude Vaše dítě navštěvovat MŠ v tomto termínu, je nutné stvrdit podpisem souhlas s použitím dezinfekce (paní učitelce na třídě). Děkujeme za pochopení.

24.05.2020 Odemykání zahrady

Ve čtvrtek 28. 5. 2020 dopoledne proběhne na školní zahradě "Odemykání jara s Kvítkovou vílou". Bohužel, letos bez rodičů. Na tento den prosíme, zda můžete s dětmi nachystat masky na téma jarní víla, broučci, motýlci, květinky apod.... , ve kterých půjdeme na zahrádku (postačí i čelenka nebo klobouček s květinou apod.).
Děkujeme za spolupráci :-).

23.05.2020 Děkujeme za disciplínu :-)

Vážení rodiče, děkujeme všem za vzorné dodržování nových pravidel, která jsme si nastavili. Tušili jsme, že se na Vás můžeme spolehnout. Děti jsou báječné, velmi rychle si zvykly na "novinky" v organizaci dne :-).

28.03.2020 Věci v MŠ?

Vážení rodiče, pokud si chcete vyzvednout osobní věci Vašich dětí, jsme v MŠ každý den. Můžete nás kontaktovat na tel. čísle 602 426 864. Pěkný den :-) !

23.03.2020 Stýská se nám :-)

Zdravíme všechny Berušky i jejich rodiče! Věříme, že si dětičky užívají příjemné chvíle s rodiči a sourozenci, na které v běžné denní rutině často nezbývá čas. Rodičům přejeme mnoho trpělivosti a optimismu v této náročné době. Těšíme se na den, kdy Vás opět přivítáme v mateřské škole.
Mnoho štěstí a pevné zdraví :-) Danušky, Janička a Zuzka.