Berušky

15.11.2019 Návštěva knihovny

V úterý 19. 11. dopoledne navštívíme knihovnu na Klíši, kde si užijeme program pro nejmenší čtenáře. Sejdeme se do 8.oo hod v MŠ, abychom stihli svačinku. Děkujeme :-).

28.10.2019 Pokusy pro předškoláky

V pátek 15.11. od 9:00 hod. se těšíme na ,,Vědeckou show", která proběhne přímo v naši MŠ a je určena pro všechny předškoláky. Jedná se o vědecký program v rámci projektu IKAP s ukázkami nejen chemických pokusů. Akce je pro nás zdarma :-).

28.10.2019 Prosíme společenské oblečení :-)

V pondělí 25.11. pojedeme MHD do Národního domu v Ústí nad Labem, kde děti čeká od 9.oo hod představení Honzy Krejčíka ,,Škola hrou na druhou" se špetkou ponaučení, ždibcem moudrosti, hrstkou písniček a kopcem legrace. Tentokrát bez batůžku. Svačinku z MŠ povezeme s sebou. Cena 50 Kč.

20.10.2019 Halloweenské řádění

V týdnu od 4. 11. – 8. 11. nás čeká dopolední „Halloweenské veselí“. Pro navození tradiční atmosféry prosíme rodiče o donášku nazdobených dýní a přípravu vhodné strašidlácké masky (duch z prostěradla, netopýr, čarodějnice, kočka, dýně, apod.) na čtvrtek 7. 11., kdy proběhne karneval a pohybové hrátky ... Děkujeme :-).

07.10.2019 Poděkování

Velice děkujeme rodičúm za jejich spluúčast na zakládání přírodní zahrady v MŠ v sobotním dopoledni. Moc nás těší, že i přes nepřízeň počasí se můžeme chlubit rodiči, kteří s chutí přiloží ruku k dílu. Jsme na Vás pyšné!