Berušky

10.05.2021 Pitný režim

Vzhledem ke změně počasí je nutné, aby děti byly každý den vybaveny batůžkem na osobní věci a uzavíratelnou lahví s pitím
pro zajištění pitného režimu na školní zahradě.
Děkujeme za spolupráci :-) .

26.04.2021 Slet čarodějnic

Ve čtvrtek 29. 4. 2021 dopoledne se těšíme na Slet čarodějnic a jejich pomocníků. Info pro děti, které mohou chodit do MŠ: pro záchranu života je nutné se v tento den navléci do patřičného kostýmu (čarodějnice, kouzelník, netopýr, pavouk, kočička apod.)!!! Rodičům děkujeme za spolupráci :-).

19.03.2021 Emaily učitelek

Janička: urbanova@mszvonecek.cz
Domča: seherova@mszvonecek.cz
Tesíme se na Vaše dotazy, pozdravy a práce. Pokud souhlasíte s prezentací zaslaných fotografií ve fotogalerii naší třídy, prosím zašlete nám souhlas dle emailu od paní ředitelky.
Děkujeme velice za Vaší spolupráci, které si ceníme. Těšíme se na den, kdy se opět sejdeme na Beruškách. Přejeme příjemné dny :-).

17.02.2021 Masopustní rej

Masopustní veselice veselá je převelice…….. v pátek 19. 2. 2021 si dopoledne uspořádáme karneval. Prosíme rodiče o spolupráci s přípravou masopustních masek (řemesla, klibna, medvěd, bába, dědek, nevěsta, ženich, apod.).
Děkujeme za spolupráci :-)

07.12.2020 Nadílka kamarádů

V pátek 18. 12. 2020 si děti mohou vyzkoušet roli Ježíška. Prosíme rodiče, zda by mohli dětem pomoci zabalit drobnost pro kamaráda či kamarádku. Podepsaný dáreček děti ve čtvrtek (17. 12.) a v pátek (18. 12.) mohou uložit pod vánoční stromeček v herně. Děkujeme za spolupráci:-).