Berušky

23.09.2020 Prima vizus

Ve čtvrtek 15.10. 2020 v 9.oo hod proběhne vyšetření zraku dětí přímo v MŠ. Jedná se o preventivní screening očních vad dětí předškolního věku. Vyšetření probíhá pouhým pohledem na kameru s usměváčkem. Výsledky dostanete do 14 dní v zalepené obálce prostřednictvím MŠ. Cena = 150 Kč (vybíráme na třídě). Zájemci se mohou zapsat do formuláře, který je k dispozici na vyžádání u p. učitelek.

14.09.2020 Děkujeme rodičům

za téměř 100% účast na třídní schůzce. Velmi nás to motivuje k další spolupráci. Bohužel Coronavir nás omezuje v plánování společných akcí, které jsou pro náš program charakteristické. Ale na zahrádce budeme v bezpečí a počasí nám snad dovolí sejít se alespoň tam :-).
Rodičům, kteří si objednali nové bezpečnostní vesty pro děti, moc děkujeme. Máme je již podepsané a připravené na výpravy.

05.09.2020 Co s sebou do MŠ

Seznam naleznete po rozkliknutí nadpisu :-) .......

04.09.2020 Změny !!!

Prosíme o nahlášení změn kontaktních údajů, především telefonních čísel a email adres. Děkujeme :-)

03.09.2020 Přívítání

Srdečně Vás vítáme v novém školním roce 2020/21. Těšíme se na příjemnou spolupráci s rodiči a na velké i malé Berušky.
Začátek školního roku byl pro nás trochu neobvyklý. P. uč. Danuška vzhledem ke svému zdravotnímu stavu již nenastoupila a p. uč. Janička nastupuje v pondělí 7. 9. 2020. Abychom byli komplet, 1. 10. 2020 přivítáme novou p. uč. Dominiku Seherovou. Asistentku pedagoga Danušku ze zdravotních důvodů nahradila Anička Vaicová, která se ve třídě velmi rychle adaptovala. Děkujeme za Vaše pochopení.