Berušky

19.09.2018 Brigádka na zavezení pískoviště

Prosíme všechny rodiče, kteří mají možnost přivézt své kolečko a lopatu na školní zahradu a pomoci nám rozhrnout a rozvozit písek do pískoviště, zda by se k nám přidali ve středu 26. 9. 2018 v 16 hod na zadní zahradě. Děkujeme!!!

14.09.2018 Rekonsrukce el. osvětlení

V úterý 18. 9. zahájíme rekonstrukci elektrického osvětlení na třídě Žabiček. Zástupci firmy předpokládají ukončení prací ve čtvrtek 20. 9., max. v pátek 21. 9.
Provoz MŠ nepřerušíme, ale prosíme rodiče, kteří mají možnost nechat si děti doma nebo je vyzvednout po obědě, zda by nám mohli vyjít vstříc. Dojde na spojování tříd, především spaní ve středu a ve čtvrtek (možná i v pátek). Děkujeme velmi za pochopení.

13.09.2018 Výlet s Pulcem - předškoláci

V úterý 18. 9. pojedou předškoláci na výlet do Střížovic, kde je čeká program EVVO, který nám zdarma nabídla organizace Pulec. Odjezd z MŠ - v 9.00 hod., návrat - k obědu. Svačinku stihneme v MŠ, na oběd jsme zpět. Pitný režim zajistíme, batůžky tedy nechystejte, ale myslete na vhodné oblečení a obuv do přírody. Děkujeme :-).

13.09.2018 Výlet do Mstišova - do 7.45 v MŠ!!!

Ve čtvrtek 20. 9. jedeme na výlet do lesní obory ve Mstišově. Prosíme, aby děti měly batůžky s malou mlskou a uzavíratelným pitíčkem pro sebe a malou mlskou pro zvířátka (mrkev, zelí, sušené pečivo apod.). Svačinku z MŠ vezeme s sebou. Dle počasí zvolte vhodné oblečení a obuv. Děkujeme :-). Cena: 65 Kč.

08.09.2018 Třídní schůzka Berušek

Děkujeme velmi všem rodičům, kteří se zúčastnili třídní schůzky. Nejdůležitější info naleznete po rozkliknuti nadpisu :-).