Berušky

16.09.2019 Třídní schůzka Berušek

Děkujeme velmi všem rodičům, kteří se zúčastnili třídní schůzky. Nejdůležitější info naleznete po rozkliknuti nadpisu :-).

16.09.2019 Dopoledne a Armou

V úterý 24. 9. 2019 od 9.oo hod si zařádíme s ústeckými fotbalisty ve sportovním areálu u Klíše, kam nás pozval FK Arma. S sebou potřebujeme sportvoní oblečení a obuv, batůžek s uzavíratelným pitíčkem a malou mlskou. V případě nepříznivého počasí přibalte, prosím, pláštěnku. Svačinku z MŠ vezeme s sebou. V tento den potřebujeme mít děti v MŠ do 8.oo hod. Máme objednaný autobus. Děkujeme za pochopení :-).

01.09.2019 Přívítání

Srdečně Vás vítáme v novém školním roce 2019/20. Těšíme se na příjemnou spolupráci s Vámi rodiči a na nové i již zdomácnělé Berušky. Pokud někomu z Vás nepřišel email od paní ředitelky, prosíme, nahlaste to p. uč. Děkujeme. Na viděnou p. uč. Danuška, Zuzka, Janička a asistentka pedagoga Danuška :-).

31.08.2019 Co s sebou do MŠ

Seznam naleznete po rozkliknutí nadpisu :-)

31.08.2019 Změny !!!

Prosíme o nahlášení změn kontaktních údajů, především telefonních čísel a emailových adres. Děkujeme :-)