Žabky

20.09.2022

Klauni na cestách

V úterý 20.9. k nám přijelo divadélko M a jejich "Klauni na cestách". Zábavné představení provázely známé dětské písničky a tak jsme si společně zazpívali. Klauni na první pohled poznali, že je u nás mnoho hereckých talentů a tak některé z nich obsadili do hlavních rolí pohádky o Červené Karkulce. Nahlédněte do fotogalerie...
17.09.2022

Září u žabiček pokračuje...

Září letí jako vítr a my pro Vás máme další várku foteček. Podívejte se, čím jsme se tentokrát ve školce bavili :-)
09.09.2022

Žabičky se rozkoukávají ve školce...

Prázdniny utekly jako voda a už jsme opět ve školce. Žabičky přivítaly nové malé i velké členy a tak se společně seznamujeme a rozkoukáváme. Myslíme, že budeme skvělá parta. Máme pár prvních foteček, nahlédněte...
01.07.2022

Červen u Žabiček

Poslední měsíc jsme si společně pořádně užili! Tento měsíc byl nabitý všemožnými akcemi, ale i spoustou zábavy u nás na třídě. Povídali jsme si o pohádkách, o letních sportech, o indiánech a o tom, že nás naši předškoláci opouštějí a stávají se z nich velcí školáci.
30.06.2022

Prohlídka centra města - Žabičky

Ve středu 29. 6. jsme se společně vydali na výlet ke Střížovické studánce. Kvůli špatnému počasí jsme změnili plán a prošli jsme se v centru našeho města. Ukazovali a povídali jsme si o tom, co hezkého tu můžeme navštívit. Dokonce jsme mohli nahlédnout do muzea a podívat se na jelena, který byl celý z mýdla. I přes změnu plánu a nepříznivého počasí jsem si výlet moc užili.
24.06.2022

Skákací hrad - Žabičky

V pátek 24. 6. si děti užily skákací hrad na zahradě MŠ. Jelikož bylo velké teplo, tak jsme se po skákání osvěžili v mlhovišti. Tento slunečný den jsme si společně moc užili :-)
23.06.2022

Výlet na Střekovskou vyhlídku

Ve středu 22. 6. jsme společně vyrazili trolejbusem k nedaleké Střekovské vyhlídce. Užili jsme si nádherný výhled na celé město a svačinku v přírodě.
23.06.2022

Nocování v MŠ - Žabičky

V pátek 17. 6. jsme se po pasování předškoláků odebrali do své třídy, kde jsme si společně pochutnali na pizze a dalších dobrotách. Užili jsme si polštářovou bitvu, spoustu pohádek a hurá do postýlek. Ráno na nás čekala bohatá snídaně.
21.06.2022

Sváťovo dividlo

Ve školce jsme po dlouhé době přivítali Sváťu a jeho dividlo. Přijel k nám s krásnou pohádkou "O pyšné noční košilce". Děti jako vždy pobavil i svým úvodem a závěrem. Nakonec jsme si i zazpívali s čertíkem Popletou. Těšíme se na příště.
17.06.2022

Loučení s předškoláky

V pátek 17.6. jsme se odpoledne sešli s předškoláky, abychom společně oslavili jejich velký životní milník. Jedna pohádka končí a ta další, ve škole, už brzy začne. Kdo chtěl být pasován na školáka, musel navštívit všechny pohádkové bytosti a u každé splnit zadaný úkol. Všem gratulujeme k úspěšnému plnění a hlavně přejeme novým školáčkům ať se jim ve škole líbí, poznají tam spoustu skvělých přátel a ať je i nadále baví poznávat svět :-)