DIVADLO NA KLICE
Ve středu 3. 6. od 9. 30 hod se v naší mateřské škole uskuteční představení divadla Na Klice s pohádkou „Začarovaný les“. O medvědovi a zajíci, kteří se rozhodnou strávit důchod po cirkusové kariéře v rodném lese. Ten je však začarovaný ježibabou Arzenou. Představení plné písniček a legrace hrají Robert a Jitka s vlastními loutkami. V případě příznivého počasí proběhne divadlo v altánku školní zahrádky. Cena za představení 80 Kč.
PAPOUŠCI
Ve středu 10. 6. v 10. 00 hod přiletí do naší mateřské školičky exotičtí papoušci s programem „Papoušci a jejich život“. Nebudou chybět ukázky letu, krmení a fotografování s pestrobarevnými zástupci papouščího světa. Cena za akci činí 100 Kč.
HOKEJBAL - PŘEDŠKOLÁCI
Hokejbalové dopoledne pro naši školku si užijí předškoláci ze třídy Krtečků a Motýlků s fundovanými trenéry v úterý 16. 6. od 9.30 hod na nedalekém hokejbalovém hřišti ve Všebořicích. Akce slouží k seznámení dětí s tímto populárním sportem. Rodiče poprosíme, aby děti byly vybavené sportovním oblečením, sportovní obuví, pitíčkem a nejlépe i helmou na kolo. Děkujeme za spolupráci☺
VÝLET LODÍ MARIE- změna Výlet na vaňovské vodopády
(Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ (LODIČCE VYPOVĚDĚL MOTOR)
Ve středu 17. 6. 2026 se vypravíme MHD do Vaňova na vodopády.
S SEBOU: Vhodné oblečení, pláštěnku a obuv, batůžek, lahvičku s pitím a malou mlsku.
Svačinku povezeme z MŠ a na oběd se vracíme zpět do MŠ.
V tento den prosíme děti ve školce NEJPOZDĚJI DO 7. 30 hod.☺
LANOVKOU NA Větruši
V úterý 23. 6. 2026 v dopoledních hodinách vyrazíme MHD do OC Forum na Lanovku.
Navštívíme zrcadlové bludiště, přírodní bludiště a posvačíme na nedalekém hřišti.
S sebou: Batůžek, lahvičku s pitím, malou mlsku. Svačinku povezeme z MŠ a na oběd se vracíme zpět.
V tento den prosíme děti ve školce DO 8. 00 hod.☺
ZMRZLINOVÁ PÁRTY 
VE ČTVRTEK 25. 6. 2026 V DOPOLEDNÍCH HODINÁCH PROBĚHNE „ROZLUČKOVÁ“ ZMRZLINOVÁ PÁRTY.
Rozloučení se školním rokem 2025 / 2026 proběhne v duchu tance, zpěvu a sportovních aktivit ☺
♥Prosíme rodiče, kdo máte možnost nám zakoupit nanuky či kornoutky na zmrzlinu…domluvte se prosím na třídě u Krtečků s Janičkami♥

