🌻 Milí rodiče, děkujeme! 🌻
Další školní rok je za námi a my Vám ze srdce děkujeme za důvěru, podporu a milou spolupráci po celý rok.
Našim předškolákům přejeme úspěšný vstup do školy, mnoho nových kamarádů, radost z objevování a spoustu krásných zážitků.
S ostatními dětmi se budeme po prázdninách opět těšit na společná dobrodružství.
🌞 Přejeme Vám krásné, slunečné a odpočinkové prázdniny plné radosti a společně strávených chvil. 🌞
Vaše paní učitelky
Jani, Sabi a Peta 🌻

