Poděkování

🌻 Milí rodiče, děkujeme! 🌻

Další školní rok je za námi a my Vám ze srdce děkujeme za důvěru, podporu a milou spolupráci po celý rok.

Našim předškolákům přejeme úspěšný vstup do školy, mnoho nových kamarádů, radost z objevování a spoustu krásných zážitků.

S ostatními dětmi se budeme po prázdninách opět těšit na společná dobrodružství.

🌞 Přejeme Vám krásné, slunečné a odpočinkové prázdniny plné radosti a společně strávených chvil. 🌞

Vaše paní učitelky
Jani, Sabi a Peta 🌻