Kam rádi jezdíme

Pro velký úspěch pořádáme pravidelně zimní ozdravný pobyt dětí na  sněhu na  Zadní Telnici či v Mikulově. Děti se zde seznamují se základy lyžování, hrají hry na sněhu, ježdíkují a chodí na procházky zimní přírodou. Po bohatých zkušenostech se můžeme pochlubit, že všechny děti se naučí jezdit na vleku a úspěšně absolvují závěrečný závod ve slalomu za značné podpory fanoušků z řad rodičů a prarodičů.

telnice1telnice2

V červnu děti vyjíždějí na další ozdravný pobyt do přírody, kde chodí na výlety a užívají si her v čisté přírodě. V rámci tohoto pobytu hrajeme hru s hledáním pokladu, sportujeme, vyrážíme na dlouhé výlety, stavíme lesní chýše pro skřítky, zpíváme u táboráku apod. Zkrátka si hrajeme po celou dobu pobytu tak, aby děti byly veselé a nestýskalo se jim. V posledních letech jezdíme do Straých Splavů či do Polesí u Rynoltic, kde máme k dispozici i bazén.

školka v přírodě 1